Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox One Sluchátka


Nowys

Otázka

Ahoj,

měl bych dotaz ohledně sluchátek na Xbox One X. Mám dilema ohledně výběru ozvučení zda Windows Sonic for Headphones nebo Dolby Atmos for Headphones. Které z uvedených bude mít lepší podporu a uplatnění? Atmos a RIG800LX nebo Sonic a STEALTH

Za rady předem převelice děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj řeším nákup herních sluchátek s cennou + - 1300kč.Jaké by ste doporučily?Zatím mi padly do oka Thrustmaster Y-300CPX

https://sluchatka.heureka.cz/thrustmaster-y-300cpx-doom/?ppcbee-adtext-variant=ETA_5_test_bez+slevou&gclid=EAIaIQobChMIxO3encbz1wIVxSnTCh3MpQtBEAAYASAAEgIAI_D_BwE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 05.12.2017 at 19:58, kubajz2016 napsal:

Ahoj řeším nákup herních sluchátek s cennou + - 1300kč.Jaké by ste doporučily?Zatím mi padly do oka Thrustmaster Y-300CPX

https://sluchatka.heureka.cz/thrustmaster-y-300cpx-doom/?ppcbee-adtext-variant=ETA_5_test_bez+slevou&gclid=EAIaIQobChMIxO3encbz1wIVxSnTCh3MpQtBEAAYASAAEgIAI_D_BwE

Popřípadě napište jaký používáte na online hraní a jak jste spokojení.A jak jsou na tom sluchátka od microsft pro xbox one?  https://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/microsoft-xbox-one-stereo-headset/specifikace/#

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 07.12.2017 at 10:11, kubajz2016 napsal:

Popřípadě napište jaký používáte na online hraní a jak jste spokojení.A jak jsou na tom sluchátka od microsft pro xbox one?  https://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/microsoft-xbox-one-stereo-headset/specifikace/#

 

Klidně i levnější...jde mi o to aby zvuk a mikrofon byl aspoň dostačující...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

samozřejmě můžeš i u ostatních sluchátek ovládat, nastavit  zvuk ,hlasitost jaká ty půjde do sluchátek

zmačknutím do hlavního menu máš seting audio a tam máš možnost nastavení jak hlasitosti u chatu ,mikrofonu a hlavní volume u hry

 

Upraveno uživatelem dRTIKOOL
editace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 2 minutami, dRTIKOOL napsal:

samozřejmě můžeš i u ostatních sluchátek ovládat, nastavit  zvuk jaký ty půjde do sluchátek

Ale musím mít ten adaptér od MS ne?když budu mít sluchátka s holým drátem bez nějakýho nastavení zvuku a dám je do gamepadu tak zvuk nebudu moc si nastavit nebo to jde v konzoli?dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdar borci a muj dotaz: nemam ani zakladni headset co byl k xku ani zadny jiny. potrebuju nejaky poridit, nechci zadny za litr, jde mi jen o to abych mohl komunikovat s prateli. otazka zni: musi to byt sluchatka s mikrofonem koncici na klasicky jack ze? takovy ty jak jich jsou plny elektra co maji zeleny a ruzovy jack nepojedou, je tak? diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

milý perry tvůj dotaz je irelevantní protože žádné přátele a kamarády nemáš...čili sluchátka nepotřebuješ ke komunikaci s nimi...možná že by snad ten model co měl ten Maďar Otík v té komedii jak dělal toho závozníka Pánkovi/Labuda/...:biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

@okajos pratel mam vic nez bys dokazal spocitat :) takze sluchatka opravdu potrebuji :) Otikova sluchatka by teda byla bez vyuziti a jen by se na ne prasilo. a dovol mi, milý dědečku, te opravit - protoze kdyz chces uzivat pokladu jako jsou ceske filmy, dopln si znalosti :) byl to pan Pávek, nikoliv Pánek. ale nic ve zlém, v 98 letech by me asi taky nejaky to pismenko preskocilo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu