Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0
overlordCZE

Herní telefon pro blížící se vlnu mobilních MMORPG

Otázka

Dobrý den,

Ti, kteří mi dokáží odpovědět na otázku určitě zaregistrovali oznámení v Asii, že se chystá tuna mobilních MMORPG - Blade and Soul, Final fantasy, v podstatě všechny asijské tituly přecházejí na mobilní zařízení příští rok a já bych si je rád zahrál.

Bohužel už nemám tolik času se hrabat ve specifikacích a procházet všechny produkty jako před lety takže bych se rád zeptal někoho kdo v tom má přehled - Jaký je v současnosti nejlepší mobil na hry? Galaxy S8? Honor 9? Nějaké Xiaomi?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

• 0

Hele mam iphone 7+ a zatim mi jede vse na ultra bez jakehokoliv seku. Pouzivam ten mobil vice nez PC na emaily/praci atd.  Hry jsou jen takovy bonus prekvapivy ze vse jede na vysoke detaily bez lagu. Za me bych na hry doporucil nejakou vetsi placku jako je iphone 7-8 plus nebo ten razer herni mobil. Popripade note8. Vybirej podle toho co se tobe libi a co ti vyhovuje do ruky protoze i dnesni xiaomi mi a1 dokaze spustit hry na pekne detaily a to je mobil v hodnote 4-5k. Dnesni mobily opravdu nemaji problem s hrama takze opravdu vybirej co se tobe libi. Ale jak rika kolega mirai.trunks koupil bych mobil treba za 10 a k tomu bazarove psko nebo xbox za 4k a mas herni mobil  a konzoli a jsi spoko

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu