Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Herní telefon pro blížící se vlnu mobilních MMORPG


overlordCZE

Otázka

Dobrý den,

Ti, kteří mi dokáží odpovědět na otázku určitě zaregistrovali oznámení v Asii, že se chystá tuna mobilních MMORPG - Blade and Soul, Final fantasy, v podstatě všechny asijské tituly přecházejí na mobilní zařízení příští rok a já bych si je rád zahrál.

Bohužel už nemám tolik času se hrabat ve specifikacích a procházet všechny produkty jako před lety takže bych se rád zeptal někoho kdo v tom má přehled - Jaký je v současnosti nejlepší mobil na hry? Galaxy S8? Honor 9? Nějaké Xiaomi?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hele mam iphone 7+ a zatim mi jede vse na ultra bez jakehokoliv seku. Pouzivam ten mobil vice nez PC na emaily/praci atd.  Hry jsou jen takovy bonus prekvapivy ze vse jede na vysoke detaily bez lagu. Za me bych na hry doporucil nejakou vetsi placku jako je iphone 7-8 plus nebo ten razer herni mobil. Popripade note8. Vybirej podle toho co se tobe libi a co ti vyhovuje do ruky protoze i dnesni xiaomi mi a1 dokaze spustit hry na pekne detaily a to je mobil v hodnote 4-5k. Dnesni mobily opravdu nemaji problem s hrama takze opravdu vybirej co se tobe libi. Ale jak rika kolega mirai.trunks koupil bych mobil treba za 10 a k tomu bazarove psko nebo xbox za 4k a mas herni mobil  a konzoli a jsi spoko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu