Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KRM

Recommended Posts

Jj v pozdejsi fazi je to hodne o camperech,zalest nekam do krovi a cekat.Pokud mas dobrou vybavu,je to o mnoho jednodussi.Ja kdyz jsem to zacal hrat,tak jsem nemel vubec stesti na scope...ted uz je docela nachazim a taky "kempim" kdyz teda nemusim dobihat zonu jak o zivot...Jinak me nej umisteni je treti a to bych veril,ze tomu borcovi s kterym jsem se prestreloval zbyl snad jeden zivot jen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

No po pravde doufam,ze s tim neco udelaji.Nevim jak na pc-muzou se tu vyjadrit borci se zkusenostma z pc,ale za posledni dva dny se dooost rozmohl nesvar jezdit autem az do uplneho konce.Coz me popravde s.re...Pak tam jsi v zone ,kde jezdi miliarda aut.To doufam nejak omezi.Jinak furt bojuji s tou "loudovaci" bilou obrazovkou,kazdy druhy zapas kdyz se vracim do menu,tak se to tam sekne a musim dat restart cele hry.Taky bych dal rad duo panove nekdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těma autama je to pravda, včera jsem se tomu taky divil, bylo posledních cca 15 lidí, toho 5 tam jezdilo v autech a zbytek radši kempil v barácích. Ale je to bohužel logické, jezdíš dokola a hledáš někoho koho přejedeš, což jsou takřka killy zadarmo a při tom máš poměrně malou šanci, že tě někdo zabije. Asi nejlepší řešení by bylo, kdyby v určité fázi (třeba když zbývá 20 lidí) prostě všem autům došel benzín, nebo něco podobného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom ostrove malym jich je dost.Staci vyskocit na kraji mapy a tam vzdy neco najdes.Nebo sednout na lod .S tim benzinem jsem to presne myslel,v urcite fazi hry dojde benzin proste.Jinak kde nejradsi seskakujete?Ja se vyhybam vetsim mestum a docela rad skacu bud na strelnici nebo do lomu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám v téhle hře docela problém se střelbou a zdá se mi, že čím déle ji hraju, tím je to horší :-D Prostě když po někom střílím, vypadá to jak v té scéně v Pulp Fiction, druhý hráč stojí nezraněn deset metrů ode mě a všude kolem něj je 20 děr. V jiných multiplayerových střílečkách problém nemám, ale tady se trefit je fakt umění. Ale asi jsem vyjímka, protože ostatní se do mě trefují velmi přesně :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No panove ja to mel uplne stejne...vsude plno der a protivnik nezasazen :)))) Ale uz jsem se nejak s tim srovnal a je to dobry uz vcelku..Jinak na blizko strilim hned z treti osoby,ze zalohy pres puskohled a pokud mam optiku x2 x4 x8 a x15 (x15 jsem mel jednou jen) tak samozrejme na dalku podle toho,jakou mam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu