Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KRM

Recommended Posts

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Na S to vypadá šíleně a jede to místy třeba s 12fps. Na X se to ale hrát taky skoro nedá, natož na PC, kde mi to na i7 a gtx 1080 jede taky dost na ♥♥♥. Nechápu, že tenhle bastl je nejhranější hrou. Odmítám hrát nedodělaný, neoptimalizovaný a zabugovaný hry. U toho se člověk víc nevztaká. Vůbec nechápu proč je někdo ochotnej hrát early access hry 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja bych rekl,ze to je cim dal horsi :))) Prvni den mi to bezelo v pohode-celkem.Ted mi to prvnich par sekund laguje,takze obcas se trefit do dveri je umeni,ale nastesti to trva jen chvili a je pak klid.A pak to de.ilni sekani bile obrazovky..to musim restartovat celou hru.Nechapu,cim to muze byt.A bohuzel nikde na netu zadne reseni.Je to otrava kazdou druhou hru restartovat.A jelikoz se to v updatu neodstranilo,tak na to asi s.rou.Hlavne ze pridali region pro ryzozrouty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perry...tak uz mam porovnani z pc verze ves xbox.To co nekteri melou v chatu,je jen kupa vykalu.Fps jsem nekontroloval,ale lagy uplne stejny-spis vic.Na xboxu mi to zalaguje na zacatku,na pc to laguje i behem hry.Jinak zadny zasadni rozdil.Samo poustni mapa je super.Jo a jako v kazde pc hre...cheatri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Taky jsem to tenhle víkend zkusil a docela mě to chytlo, lepší než jsem čekal, i když stále je znát, že to je Early access - doskakují textury, lagy, framedropy, nepříliš svižné sbírání itemů, jednou mi hra úplně spadla... Ale jinak docela zábava, ale dostávám dost zabrat teda, větsinou ani nikoho nezabiju, jsem casual hráč no :D

Jinak jsem koupil za cca 500 Kč, což je myslím velmi dobrá cena, zde: https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/playerunknowns-battlegrounds-xbox-one

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem to ze začátku hrál fakt hodně, tak teď už to zapnu jen výjimečně. Je to ale hlavně způsobeno mojí neschopností, protože když už se mi podaří někoho zabít, tak z toho mám malý svátek :-D Většina her probíhá tak, že 10 minut sbírám loot, pak si hledám nějaké výhodné místo v zóně, celou dobu nikoho nepotkám a jak zbývá tak 20 hráčů, tak mě zabije nějaký camper ani nevím odkud. A to je dost frustrující. Chicken dinner jsem vyhrál jednou sám a jednou v týmu s kamarádem, ale obojí to byly neskutečné náhody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Co jsem nasel tak eng info k patchi:

This patch will be live at 6PM KST / 1AM PST / 9AM UTC today.
Please restart your Xbox after the patch goes live to get the update.

 

Gameplay

  • We received a lot of great feedback following the changes made to vehicle/player damage. We continue to tune and balance this element of gameplay, and are therefore reverting back to increased damage if a player is struck by a vehicle.

 

Bug fixes

  • Resolved an issue preventing players from vaulting over specific ledges and/or windows
  • The camera will now remain in the correct location following player death
  • Vehicles will no longer relocate to another position on the map after the player disembarks
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu