Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém s PS3 SLIM (Chyba 8002f157)


satanian

Recommended Posts

Ahoj, potřebuji poradit nebo pomoct.
Dostal se mi do ruky PS3 Slim CECH-2004A bez HDD.
Po několika opravách které jsem na něm udělal (vyčištění od prachu, přepastování) jsem ho chtěl oživit.
Dal jsem tam 160GB HDD, který jsem našel v šuplíku (disk je bez chybných sektorů a v pořádku) a chtěl naisntalovat OFW.
Původní majitel na něm hrál ofiko, takže by měl být virgin co se CFW týče.
Chtěl po mě FW nejméně 4.55. Stáhl jsem tedy poslední FW (4.82) a jal se ho nainstalovat.
PS3 mi provedla základní část instalace (formátování disku, nakopírování OS na hdd) a restartoval se.
V průběhu instalace se rozjel větrák naplno. Po restartu už nenaskočil. Černá obrazovka, zelená kontrolka, nic víc. Nechal jsem ho tak několik desítek minut a pak jsem ho vypnul.
Nakonec se mi ho povedlo rozjet do takového stádia, kdy si řekne o FW nejméně 4.55. Tak mu ho dám na flashce a spustím instalaci.
Provede základní instalaci, restartuje se, napíše jaká verze FW se bude instalovat a požádá o stisk PS tlačítka pro zapnutí ovladače.
Po zapnutí dualshocku začne kontrolovat data updatu a během chvilky vyhodí chybu "The data is corrupted. (8002F157)"

Zkoušel jsem jiný HDD, zkoušel jsem několik jiných flashdisků a zkoušel jsem všechny OFW od 4.55 do 4.81 z PSDEVWIKI (Včetně odvěření MD5) i poslední 4.82 z ofiko stránek.

Po stisku kolečka se PS3 restartuje a jsem tam kde předtím. Požadavek na instalaci FW.

Dokáže někdo poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu