Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SD2Vita - rozšíření paměti pomocí MicroSD (pro upravený FW)


spenat

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zdravim lidi muze my nekdo prosim poradit,mam ps vita slim z permanentní hak enso mam tam 3.65 firmware 8gb sony memory card kde je nainstalovaný ten hak a chtel bych rozšířit z sd2vita adapter a sd card 128gb,zkoušek sem různý navodu,delam vse jak je v návodu, zkoušel sem aj z autoplugin ale porad corupted bud ve vite se objeví tu pamet a zmizí vse co jsem nainstaloval jako h-encore vitashell a nebo zadna nefungují,nejaky rady prosim??dekuji predem

Zdravim lidi muze my nekdo prosim poradit,mam ps vita slim z permanentní hak enso mam tam 3.65 firmware 8gb sony memory card kde je nainstalovaný ten hak a chtel bych rozšířit z sd2vita adapter a sd card 128gb,zkoušek sem různý navodu,delam vse jak je v návodu, zkoušel sem aj z autoplugin ale porad corupted bud ve vite se objeví tu pamet a zmizí vse co jsem nainstaloval jako h-encore vitashell a nebo zadna nefungují,nejaky rady prosim??dekuji predem

20200430_160140.jpg

20200430_214017.jpg

20200430_214100.jpg

20200430_223857.jpg

20200430_223937.jpg

20200430_223958.jpg

20200502_103108.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano win32disk a zzblank vse jak je v tento navod aj jini sem koukal na youtube a porad stejný aj prez tf.card plugin tool aj prez autoplugin a furt corupted prez tf plugin je video ze se kopiruje ux0 primo z ps vita a mne vubec nejde kdyz zkopiruji a dam past do umn0 nebo jaka je tam tak se nejde pasnout do 30,40% max 70 a skočí error jak sem dal na druhý foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 7 months later...
Před hodinou, spenat napsal:

Pokud máš nějaký problém a postupuješ podle návodu, napiš, v čem máš problém. Myslím, že návod není složitý a pokud budeš postupovat podle něj, není co zkazit.

No problem je v tom že nemám originalni kartu psvita se kterou se počítá v návodu. Jinak mam slim kde mam henkaku vita shell vse funguje jen mi odesla origo karta tak sem si koupil adapter a samsunga 64 gb. Tak bych rad vedel jak mam navod poupravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Nějaké rozdíly mezi 5.0 a 6.0 jsou (viz třeba tady), ale jsou to spíš kosmetické záležitosti a i z debaty na Redditu vyplývá, že je jedno, kterou z těch dvou verzí pořídíš.

Co se výrobce týče: Všechny adaptéry jsou stejné, na výrobci nezáleží (je to spíš jen rebrandování stejného produktu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahojte, mam PS VITU SLim 3.73 a SD2Vita 5.0 + 32gb Kingston a nepodarilo se mi to rozchodit. V Vitashellu 2.02 vidim ur0: velikost 1,5GB.

Zadnou orig.kartu jsem nepouzival.Vse jsem nahral dle navodu do ur0.

Update: s pouzitim storagemgr.skprx vidim  System Info Free Space 30GB.Ale nejde spustit Vitashell: The file is corrupt .

Update2: Jiz vidim ux0:  30gb ,ale kdyz jsem zkousel pred Fillezilu nahrat hru spojeni spadlo a ted uz se pres FTP k Vite nepripojim. 

Prosim o radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • spenat changed the title to SD2Vita - rozšíření paměti pomocí MicroSD (pro upravený FW)

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu