Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4 PRO] Revize CUH-7016B anebo CUH-7116B


metrixm

Recommended Posts

No takže po včerejším hraní GTA a nyní GT Sport, mám výtku spíš k mechanice. Ten zvuk je jak kdyby se to mělo každou chvíli rozsypat. Konzole je jinak velice tichá a malé bzučení slyším, ale je to jen velice chvilkové. Nemůže to být tím, že konzole je tišší a tím pádem slyším zvuky, které např. u slimu slyšet nešly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych že uplně normální. Srovnávám s Xbox One X, kterej je tichej jak jemný větřík. Mechanika má jinačí zvuk při načítání BD než u staré OG verze. Při hraní náročnějších her sepne ventilátor a JET ENGINE se nekompromisně nastartuje :D, ale tady zase a jen srovnávám s XOX. Za mě vcelku spokojenost. Porovnával bych s xboxem, ale to by se ještě zvrhlo v hádku.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ja ti verim, ze treba ta tvoje nova je ticha, ale moje konzole jede potichu uz od uplneho zacatku... slysel jsem ji jen parkrat, treba kdyz jsem par hodin v kuse drtil Horizon, jinak o ni nevim. Proto bych rad videl nejake objektivni porovnani :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to bylo receno několikrát a i digital foundry to potvrdilo protože testuji na několika masinach...jedno PRO jim v kanclu huci a ta sama revize je ticha...

Zalezi kus od kusu ale predpoklad je u nove revize ze bude tissi...ale nejaky objektivni srovnavani nebo podobne...jak vidno muzes mit kliku nebo i smulu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono taky záleží co si představuješ pod pojmem tichá. Moje Pročko je tiché, ale oproti xboxu je hlučnější, když sepnou ventilátory u hry, tak je to rachot, ale tady zase srovnávat s božským pšouknutím většíku u xboxu :D. U kamarádky sem poslouchal starší revizi pročka a to je teda mnohem silnější rachot, obdobné jako první revize OG verze.

Na hlučnost taky závisí umístění konzole, malej pokojík, uzavřenej TV stole, tak je jasné že to uslyšíš. Já mám velký obývák a abych obě konzole slyšel, musím mít vypnutý zvuk a grcnout si na prdel před televizi, protože z gauče slyším leda svůj prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, ale zase chápu nové uživatele ať pejeska nebo xboxu, kteří za vydělané peníze chtějí mít precizní, bezporuchové zařízení, a tak poslouchají každy zvuk vycházející z konzole a pak šílí na youtube a na fóru, aby byli ujištěni, že jejich konzole je vpořádku. Osobně mi to přijde taky jako blbost řešit, rukama mi prošlo hodně konzolí a každá má nějaký specifikum. Reálné srovnání CUH 7016 a 7116 je ve prospěch nové revize, co se týče menší hlučnosti, tím to hasne. Já sem bral novou revizi, protože sem rozmlsanej z tichého xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono bohužel člověk to vidí i z komponent do PC. Jsou grafické karty, které v revizi 1.0 mají velký pasiv, kvalitní větrák a 7 fázové napájení. Najednou potichu přijde revize, která má pasiv menší, větrák horší, který díky menšímu pasivu má víc práce a napájení je už jen 6 fázové. Ne, že by ta karta byla shit, ale prostě je horší. Teď je otázka, zda něco podobného potkalo či nepotkalo novou revizi ps4 pro. Osobně si myslím, že se někde pošetřilo, ale jestli je to takové šetření, že to má na něco vliv na životnost. Záruka je záruka, takže kdyby něco....

Jinak na ty pazvuky při vkládání si bohužel stěžuje u nové revize řada lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu