Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4 PRO] Revize CUH-7016B anebo CUH-7116B


metrixm

Recommended Posts

Nerozumím tomu jako vy,ale přijde mi,že tu řešíte zbytečnosti......pro mě jako toho,kdo PS PRO používá na hraní,ne na poslouchání kde co vrčí-bzučí , je důležitá funkčnost. :)
Mám první verzi už rok,a nevšiml jsem si jediného problému s přehříváním.Hučení pouze když se spustí disk,nebo když jede delší dobu (cca 4-hodiny) v kuse,a potřebuje se už asi ochladit. :D Hlučnost je ale podle mě v normě......nic,co by díky hlasitosti upozorňovalo,že je něco špatně.

Takže já jsme spokojen.....funkčnost je totiž stále 100%,a snad to zůstane......prošlo mi PS rukama od 1 až po PRO,a nikdy mě konzole nezklamala.Vždy šlapala jak hodinky.
A to jsem měl vždy SLIM verze,kde se taky říkalo,že jsou k ničemu,protože se přehřívají atd.


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Po delší době otvírám tohle téma, mám koupeno nově Ps4 Pro revize Cuh 7018B, a moc se mi nezdá jednak hluk ventilátoru, ale to bych ještě přehlédl, ale spíše ten cinkavý, až zvonící nepříjemný zvuk, který vychází spolu s ventilátorem, mám možnost do pátku vrátit ve 14 denní lhůtě. Budu rád za vyjádření majitelů Pročka. viz video

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi to nezvykle dost hlučné, asi bych to vrátil. Revize 7116B je tišší.

Jinak Sony pejeska vyrábí moc horkou jehlou, rukama mi prošly 3 pročka. První abnormálně hlučná mechanika, druhé odešel HDD po týdnu a šasi konzole mělo defekt (váry plastu přesahující z šasi), až třetí pročko sem vrátil hned v Alze, když mi poslali kus vrácený ve 14 dní lhůtě a tvrdili, že je to nové, čtvrté pročko, které mám už 2 měsíce funguje jako víno :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Záruka nevím nevím :D já posílal kdysi na reklamaci 1116B(tuším), která při Killzone div že nelítala po obýváku jak fučela a výsledek byl, že hodoty naměřené servisem se shodují s jinými kusy a že je to o.k. Tak sem koupil GOLDy a je mi to jedno :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja taktez posilal kdysi konzoli na reklamaci a v pohode mi to uznali, ale to byl teda tryskac :D. Jinak SAIXX, jestli ti to furt huci, tak to rozeber, vycisti a nanes novou pastu, ja to udelal a konzole jede jak nova. Jen pro predstavu co v te konzoli za 2 roky pouzivani bylo :D . Pekny humac.

IMG_20180106_202155.thumb.jpg.9e74c9f867afa366285039894c1c887b.jpgIMG_20180106_202227.thumb.jpg.357b7f9df132296690eebf538b34a19b.jpgIMG_20180106_210356.thumb.jpg.33c42545245d524983d88766afc187db.jpgIMG_20180106_205351.thumb.jpg.0591ef3aa12921a104b1a6a808acf65e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@Manoust to už mám dávno za sebou :wink: rozebráno vyčištěno přepastováno + menší úpravy ( ale takovej bordel sem tam teda zdaleka neměl :D )

A musím říct, že malé zlepšení tam od té doby je

IMG_2135.JPG

IMG_2136.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Hráč123 napsal:

Doporucuju koupit Platinum Headset...stoji sice trojku ale mnoha lidem od hluku pomohl :] jinak teda poradnej rachot...enjoy

Ty si vtipálek. To že si pořídím sluchátka, tak si moc nepomůžu jde mi o princip a v tomto případě určitě jsem kápl na špatný kus Hadrwaru:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ktere cislo revize je u God of war, je uz neco lepsiho/novejsiho nez CUH-7116B ? Uz jsem to tu psal nekolikrat, zadnej bzucak jako puvodni revize 7016B  to neni, uz ji mam nekolik mesicu a porad maximalni spokojenost.

UNBOXING: God Of War Limited Edition Ps4 Pro - (Cuh-7116B)

 - myslim ze je to furt ta stejna revize jen se lisi barvou, vnitrek je stejny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, u některých her odfukuje pěkně, třeba u KCD nebo GoW. Úroveň hluku sice není taková jako u první FAT ps4 s revizí CUH 1000, ale občas to slyšitelné je. V tomhle ohledu je nejtišší konzolí Xbox One X. Ten hluk samozřejmě není nic co by znepříjemnilo hraní, pokud uživatel nesedí metr od konzole a nezaměřuje se na to :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá cenu si nic nalhávat, v případě náročných her, především se zapnutými vylepšeními jako boost mode, či supersampling, je PS4 Pro opravdu hodně hlučná, tak to prostě je. Na revizi až tak nezáleží, výsledné rozdíly mezi ventilátory Delta a Nidec jsou v podstatě zanedbatelné. Může se možná lehce lišit zvukový projev, hluk bude ale konzole vydávat v obou případech prakticky srovnatelný. Hezky otestováno je to třeba zde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

kupil som si dneska ps4 pro tu novou reviziu ale mam taky problem

pri hre battlefield1 je obcas vidiet jemne zaseky obrazu trhanie obrazu napriklad ked dostanem battlepack a otvorim ho vse je v norme ale ako nahle sa zacne ukazovat zbran ktoru som dostal tak ide trhavy obraz tej ukazky zbrane 

 

nedela to aj vam ? nevim ted ci je zla konzola nebo je to ve hre.

tv mam nastaveny herny rezim HDR Hra 

 

inak co sa tyka hlucnosti tak tato moja konzola je pri hre battlefield absolutne ticha ako keby sa ani ventilator netocil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu