Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4 PRO] Revize CUH-7016B anebo CUH-7116B


metrixm

Recommended Posts

Jestli oba hrajete digitál tak je to divné. Ještě mě napadá zda bratr má dostatek prostoru kolem konzole pro chlazení. ber taky v úvahu teplotu v domě/bytě. V  těhlech vedrech konzole bude pořádně funět. Já konzoli zapínám večer, kdy teploty v domě jsou kolem 23 stupnů, kamarád hraje v bytě v 6 patře, kde má permanentně 28/30 stupnů a stežoval si mi, že mysle, že konzole taky odletí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ludia mozte niekto vyskusat battlefield1 a hlučnosť? Ked zapnem menu a idem sa pripajat na server konzola zacne fúkať ventilator sa roztoci a ked sa napoji na server ukáže loading tak konzola uplne stichne a ked sa pusti hra vetrak sa roztoci trochu ale menej ako v menu. Mam uz druhu konzolu a robi to iste ako prva tak ze ci je to aj u vas tak ak to viete niekto vyskusat bol by som moc vďačný 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď se v tom ztrácím tak funí ta konzole tobě nebo bratroj? Jednou jí má bratr jak jet engine a ty tichou a pak vracíš konzoli ty? Jestli konzole dělá to samé tak to znamená, že je to normální. Pročko není dokonalá konzole a s jejím HW to zázraky nedokáže, takže se u náročnějších her na grafiku nebo připojováním k multiplayeru trošičku zadýchá. Být tebou tak raději ani nezkouším GOW, abys nevolal hasiče. Navíc EA hry mají v menu hry otevřené FPS takže během menu může konzole neregulovatelně spustit ventilátor, dělá to u Battlefrontu 2 a Battlefieldu, můžeš si to dohledat na podpoře EA, kde si stěžovali uživatelé.

Přestaň řešit ptákoviny a užívej si konzoli. Kdyby ti vyhořel zdroj během prvního týdne nebo ti kixnul HDD jako se to stalo mě, tak teprve tehdy to je na výměnu či reklamaci. Takhle si uplně zbytečně vrátil bezproblémové pročko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ne nestracas brat ma proste 6 rokov a tak to vracim za neho ja. bol proste smutny ze mne to v izbe pianko a on tam ma ventilator. akoze mne to nevadi ze je to hlucne ale ide o princip ze 10 ludi ticha a 5 ludi hlucna. ked si pozrieme herne pc na urovni 4,2 Tera tak tahle konzole je nejtizsi herni zarizeni s takovym vykonem :)

mno vratil som aj tu 2 konzolu a tahle tretia je uz ticha ako umna. mozno je to jen subjektivni pocit ale zhodli sme sa natom ze je proste konecne ticha ako moja

mame zatial len battlefield a fortnite ale pri nekolika hodinovem hrani battlefieldu ide stale velmi potichu vetrak proste stale drzi rovnako velmi nizke otacky ked to mam povedat z 1-10 tak vetrak ide na 1. ked je menu tak sa hlucnost zvysi na 2 ale pak pri hre to ztichne takze sme spokojny

 

 

tu som nasiel jedno zaujimave video ak vie niekto po anglicky tak fajn 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmysl... Řesilo se to tady furt, vnímání hluku je subjektivní věc, někdo se na to zaměřuje a pak vyšiluje, že má hlučnou konzoli. Někdo sedí na gauči a žádný hluk neslyší, protože ho nevnímá a nebo má nahlas zvuk hry a nejaké odfuknutí konzole nepostřehne. To je pročko občas odfoukne tak není důvod na reklamaci, řešíte tady uplné blbosti. U Battlefieldu jsou v menu otevřené snímky za sekundu, což znamená, že se někdy může nelogicky rozhučet ventilátor. Mě to dělalo kupříkladu u Battlefrontu 2 a hojně se to řešilo na foru EA. Nehledě na to, že pokud posloucháte hluk konzole tak že k ní přistrčíte hlavu a div jí uchem nelechtáte tak vždycky uslyšíte hluk, protože ta konzole taky musí větrat a ventilátor při točení vydává hluk. Navíc si hrajte v těhlech vedrech, ta konzole pak musí chladit o to víc. Takže se vykašli Nadzku na nějaké reklamace či výměny a ty tofi ho nenabádej ke zbytečným reklamacím, kluk malej se z toho ještě po a bude lítat s mámou do obchodu kuli výměně za další kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

ptak hlučnost ps4 pro je fakt. jeden takovej vysavač mám doma:) video nahore rika, ze neni rozdil zda jeden typ nebo druhý od chladice. asik zkusim par procek z alzy a uvidim zda najdu nejakou tichsi:) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ludia ma nejaku Hodnotu ten Fortnite ktory je k bundlu na ps4pro? ja to nehram nepoznam to ale viem ze ej to Free2play tak ci sa to da predat aspon alebo to nema zadnou cenu?

V 8. 8. 2018 at 10:13, mirai_trunks napsal:

ptak hlučnost ps4 pro je fakt. jeden takovej vysavač mám doma:) video nahore rika, ze neni rozdil zda jeden typ nebo druhý od chladice. asik zkusim par procek z alzy a uvidim zda najdu nejakou tichsi:) 

s tou alzou nevivem ci spravis dobre

pozri si tuna a pozri dojmy nebo recenze ludi a takmer kazdy od roku 2018 pise ze je konzola hlucna len teda otazne jak to kazdy vnima no ale je ich tam moc hlucnych recenzi od lidi tak asi natom neco bude

 

https://www.alza.sk/playstation-4-pro-1tb-fortnite-d5353433.htm#recenze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 8. 2018 at 10:13, mirai_trunks napsal:

ptak hlučnost ps4 pro je fakt. jeden takovej vysavač mám doma:) video nahore rika, ze neni rozdil zda jeden typ nebo druhý od chladice. asik zkusim par procek z alzy a uvidim zda najdu nejakou tichsi:) 

Nějak takto to vypadá i u mě doma, třeba při hraní Zaklínače. Evidentně má letecká divize Sony mnoho nadšených fanoušků po celém světě. :wink: U naprosté většiny her o konzoli prakticky nevím, u některých náročnějších kousků je to ale bohužel opravdu spíše na pořádná sluchátka.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Hosi kupil som sluchadla Bang a Olufsen H9i ako herny headset k psku ale problem je ten ze sluchatka nemaji na kabli ovladanie hlasitosti a ked aj nastavim zvuky na maximalnu mieru v psku v nastaveniach tak sluchatka itak hraji na 60 volume. Da sa nejako zvysit este hlasitost? Normalne sa nastavuje hlasitost na sluchadlach na pracej musli dotykovym ovladanim ktere ale nefunguje led to zapojim do pska:/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

To že ti pracuje hdd při hraní a vydava zvuk je snad ůplně normální. Čoveče já bych chtěl mít tvoje starosti buď máš něco s konzoly nebo sluchátky atd.....Tak to prodej a mas klid a zajdi si třeba na ryby, bys nerek jak je to uklidnujici 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo asi sem paranoidni 

Ja viem ze ma pracovat to je nornalno aj zvuk ja len ci to pocujete alebo nie 

 

Ja som mal predtym xbox one x a ten bol naozaj tichy uz od xbox one ska ten prvy velky xbox one zasa vadilo bzuciace trafo

 

Len mi je divne ze kazda ps4 je uplne ina jedna ps4fat huci druha je v klidu dalsia blbne mechanika dalsia je uplne normalni 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každá konzole vydává nějaké zvuky: xbox one fat měl coldwine, bzučel hlavní ventilátor z důvodu poddimenzování otáček, protože ventilator byl silnější kuli kinectu. Xbox one S a X tyto problémy už nemají a obecně byly vždy tišší než psko. PS4 fat první revize byla hlučná a měla nekvalitní WiFi anténky, od dalších revizí CUH 1100-1200 ( u nás CUH 1116b a 1216b) bez problému, ale stále hlučnější než xko. U obou těchto konzolí můžeš slyšet drnčení HDD při zapisování, mechaniku a podobně. I u xboxu, když stahuješ data uslyšíš ten samý zvuk zápisu. Je to prostě normální věc. PS4 PRO je trošku narychlo zplácané dohromady, používá se více typů komponentů a tudíž jsou různé odchylky v hlučnosti mechaniky (3 výrobci nebo montážní linky). Ventilátory a HDD mají stejné, tzn. naprosto identické zvuky, jestli se v tom chceš šťourat tak si nasaď na hlavu ty tvoje zázračně nefungující sluchátka a poslechni si videa na youtube, ne jen že všechny zní jinak, protože to každý nahrává na mobil, ale můžu tě ujistit, že ty konzole vydávají stejné zvuky. Tak se v tom nešťourej, nedělej ze sebe blbce a hraj, už ti po několikáté všichni píšeme, že je to naprosto normální. Pokud to nebude normální, nepůjde ti logicky konzole nebo bude blbnout při hraní. Tímto bych uzavřel rád jakékoliv tvoje budoucí dotazy, pokud by tě napadlo zase hledat problém, tam kde není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 8. 2018 at 15:53, elmaniaKain napsal:

Každá konzole vydává nějaké zvuky: xbox one fat měl coldwine, bzučel hlavní ventilátor z důvodu poddimenzování otáček, protože ventilator byl silnější kuli kinectu. Xbox one S a X tyto problémy už nemají a obecně byly vždy tišší než psko. PS4 fat první revize byla hlučná a měla nekvalitní WiFi anténky, od dalších revizí CUH 1100-1200 ( u nás CUH 1116b a 1216b) bez problému, ale stále hlučnější než xko. U obou těchto konzolí můžeš slyšet drnčení HDD při zapisování, mechaniku a podobně. I u xboxu, když stahuješ data uslyšíš ten samý zvuk zápisu. Je to prostě normální věc. PS4 PRO je trošku narychlo zplácané dohromady, používá se více typů komponentů a tudíž jsou různé odchylky v hlučnosti mechaniky (3 výrobci nebo montážní linky). Ventilátory a HDD mají stejné, tzn. naprosto identické zvuky, jestli se v tom chceš šťourat tak si nasaď na hlavu ty tvoje zázračně nefungující sluchátka a poslechni si videa na youtube, ne jen že všechny zní jinak, protože to každý nahrává na mobil, ale můžu tě ujistit, že ty konzole vydávají stejné zvuky. Tak se v tom nešťourej, nedělej ze sebe blbce a hraj, už ti po několikáté všichni píšeme, že je to naprosto normální. Pokud to nebude normální, nepůjde ti logicky konzole nebo bude blbnout při hraní. Tímto bych uzavřel rád jakékoliv tvoje budoucí dotazy, pokud by tě napadlo zase hledat problém, tam kde není.

Mno len skoda ze disk ma vacsiu hlucnost zapisovania ako chlazeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu