Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4 PRO] Revize CUH-7016B anebo CUH-7116B


metrixm

Recommended Posts

  • 2 months later...

Není tedy edice 500K už vyrobená v té nové revizi? Nižší hlučnost a vyšší teplota také provázely tuto edici.

Raději tedy bych volil serii 7100, vyšší hlučnost a nižší teplota se mi jeví mnohem lepší. Jinak bacha, aby si komentáře nepřečetl Nadzi a neběžel do nejbližšího Planea pro novou konzoli, kterou bude podrobovat testům posleku hluku za pomoci důchodců s naslouchátkem :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad životnost. Chápu že to není úplně směrodatné, ale PS3 slim 8 let stará mi/dětem slouží bez jakéhokoliv servisu a luxování spolehlivě. Nikdy by mne nenapadlo ji "obnovovat". Aktuálně ji chystám vzít jako topení na chalupu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

tak zaklad je vyhodne nakoupit v bundlu, srotovnem nebo akci a prodat kdyz akce nejsou. vic tratis, kdyz konzole odejde uplne a kupujes novou

 

k tematu: nekupoval nekdo ten rdr2 budle zda twm je opravdu 7200?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 11. 2018 at 8:20, elmaniaKain napsal:

Není tedy edice 500K už vyrobená v té nové revizi? Nižší hlučnost a vyšší teplota také provázely tuto edici.

Raději tedy bych volil serii 7100, vyšší hlučnost a nižší teplota se mi jeví mnohem lepší. Jinak bacha, aby si komentáře nepřečetl Nadzi a neběžel do nejbližšího Planea pro novou konzoli, kterou bude podrobovat testům posleku hluku za pomoci důchodců s naslouchátkem :D .

jasne ze uz ju mam doma :D je tichsia to je teda pravda konecne k mojej spokojnosti a zacina sa to blizit k xbox one x takze este tak 3 revizie a bude to tak :D

asi by som povedal ze je to tak 30 percent tichsia ako 7100 a uz nikomu nemoze ked si kupi tuto reviziu vadit chladenie... je to asi najtichsia PS4ka zo vsetkych generacii.

jo a este som si vsimol ze pri tej revizii 7100(asi to robia vsetky ps4ky) pri hrani a stlaceni PS tlacitka do menu konzole a zrusenia hry konzola ihned stichla ale pri tejto novej revizii po vypnuti hry este stale idu otacky velmi tiche ale idu a postupne sa az zoslabuju trva to par minut kym to plne ztichne

 

a aj balenie je ine je mensie ako ostatne krabice od PS4Pro a trvalo mi aspon 10 kym som nasiel v krabici prislusenstvo ku konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Mám 7216 z RDR2 bundlu a je super.Konečně můžu mít PRočko, protože kvůli tomu kraválu předtím jsem 71xx Pro prodal a měl jsem doteď slima.Ono je to v decibelech možná malý rozdíl (i když i malý rozdíl v DB je dost slyšitelný protože to je logaritmická veličina), ale hlavně to nedělá takový ty věci jako že v menu a ve hře se to přepíná na různou rychlost větráku (Horizon, Spiderman, ...)atd. Já jsem moc spokojený, škoda, že to neudělali daleko dřív a nebo neudělají slušné chlazení jako má XOneX, ten je po stránce chlazení a hlučnosti o parník dál při vyšším výkonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje dojmy tedy spise negativni, menil jsem z 1216B a to bylo urcite tissi, navic nejvic me sere, bzuceni ze zdroje, ktere se meni na situaci. Dalsi vec je, ze se mi po nejake chvili vzdycky vypne disk, kdyz nic nedelam a pak jakmile zacnu, tak ho to teprve zacne roztacet coz jde slyset a navic psko se tak na vterinu kousne. Nevim jestli je to samotnym diskem nebo pskem, ale stejny disk jsem mel i v predchozim psku a tam to nedelalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se přidat k negativním reakcím na 7216b. Větrák je možná tižší, ale to bzučení a pískot ze zdroje co vydává tj. nesnesitelné. Na youtube je toho dost. Uživatelé to tam nazývají Coil Whine. Prostě tato řada Procek se od prvopočátku nepovedla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu