Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Černá obrazovka - uLaunchElf,ESR...


romin0708

Recommended Posts

Dobrý den, předně upozorňuji, že jsem v tomhle naprostý elév (i když jsem se snažil toho pročíst, co se dalo).

 

Potřeboval bych pomocnou radu, a to konkrétně s tímto problémem:

Splašil jsem si 2 naprosto shodné konzole PS2 (SCPH 30004 R), k jedné již byla karta s FMCB 1.953 a ke druhé karta bez.

Snažil jsem se nainstalovat na tu "prázdnou" FMCB a tam nastal problém - pokud chci spustit uLaunchELF, tak zčerná obrazovka a totéž se děje i u ESR, OpenPS2 Loader, Free McBoot Configurator (stále se jedná o kartu s již nainstalovaným FMCB 1.953).

Při vložení karty s FMCB do druhé konzole, pak se FMCB vůbec nespustí.

Byl bych vděčný za jakoukoliv radu, jak postupovat.

Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

rekl bych ze tam budou spatne zadany cesty k k aplikacim ulaunchelf a esr. Minuly majitel to mohl treba nacitat z usb flash disku aby usporil misto na pametove karte. V tomto pripade, si nahrej na flash disk esr a ulaunch elf. v fmc configuratoru zadej spravne cesty k souborum a melo by to jet.

Pozor ne kazdou flashku ti ps2 veme, takze pokud by ti to neslo zkus jinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu