Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Proč lze vlastnit hlavní PSN účet až od 18?


Fatman3310

Otázka

Četl jsem jejich podmínky a není tam uveden důvod ....je to kvůli hrám od 18? Nebo proč? Psal jsem i na českou PlayStation podporu a oni mne akorát nasměrovali na anglické smluvní podmínky ,nikoliv že by mi odpověděli rovnou.Oni to asi nevědí.Kazdopadne budu rád za každou odpověď ,děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Podle mne, se spis jedna o to, ze v 18 letech se danny jedinec stava plnoletym, viz. nase zakony... A jelikoz hlavni psn ucet se da propojit s platebni kartou tak se spise jen snazi predejit jakymkolik komplikacim, potizim, popr. zalobam od zakazniku, kteri by se na Sony mohlo nasledne zahojit... Proste tim jen chrani sve jmeno a ve sve podstate i hrace.. jen pro porovnani - kdyz jdete nekam v 16ti letech na brigadu, tak vam take nesveri penize a nedaji podepsat dohodu o "hmotne odpovednosti" ani nemuzou, protoze nejste plnolety. Proste jsou limitovani zakony... A jelikoz Sony jako poskytovatel sluzeb se musi ridit zakony danne zeme ve ktere sve sluzby poskytuje, tak proto je hranice "18let"..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu