Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 Prelomená


Neeo

Recommended Posts

Zdravím Vás priatelia. 

Dnes som našiel odkaz na googli, že sa podaril úspešný hack kernelu tejto konzoly a to PS4 s FW 4.05. Podľa testov funguje pri 95% konzol a Sony už ihneď pracuje na novej aktualizácii. Hotový jailbreak príde čoskoro. Pán má na nete nick "SpecterDev" a kód je dostupný na Githube pod označením "namedobj". Tak čo, nové patróny do boja?

Celý článok 

https://www.techbyte.sk/2017/12/aktualne-playstation-4-bola-prelomena-mozno-pridu-cheaty/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Romix napsal:

Ja to vitam...alespon pribude moznost hrat vice her v cestine. Stejne jako to je treba u Xboxu 360. Proto mam konzoli 2x...Hry si budu stejne dal kupovat...:)

ba naopak, zase víc čecháčků bude mín kupovat hry => menší prodejní čísla => nikdo nic nebude překládát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Assassin napsal:

Co má společného hacknutí konzole s tím, že bude více her v češtině?

To, ze do hry ta cestina pujde dat... Potom hru nahrajes treba na HDD a projedes ji pekne v cestine.

před 32 minutami, valis1 napsal:

ba naopak, zase víc čecháčků bude mín kupovat hry => menší prodejní čísla => nikdo nic nebude překládát

Ja se tu nebavim o ofiko cestinach. Pujde to portnout z PC verzi her...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, canava napsal:

Češtinu potřebuje minimum lidí, ale hrát bez cheateru chceme všichni.. 

Vážně, to je stará informace podle veřejného průzkumu ? Já bych řekl, že ji potřebuje dost lidí a chce ji většina, tak je to i u kupovaných her, češtinu každý rád uvítá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw ono se na flasnutym ps3 nebo xbox 360 cheatovalo?? 

me osobne prolomeni nevadi,  naopak sem fanda takovych veci :)

nezam nic lepsiho nez byl dual nand na xbox 360, blbosti co by sis stejne nikdy nekoupil a stahnul si to maximalne pro decka ktery to hrali dvakrat,  pekne warez z HDD

a na online pekne originalky z placky bez moznosti banu. skoda pro herni studia? zadna

na prodeje to asi zas takovej vliv asi mit nebude, kdyz 1 z 10 kupuje hry nove , zbytek jede bazar, coz je pro herni studia to same jako warez

i toto forum bylo kdysi rajem warezu a kazda konzole tady mela pekne svoje auditko s odkazy, skoncilo to az po kauze megauploadu kdy nikdo nevedel co bude dal

par moderatoru i sponzoru tady na flashovani konzoli pekne zarobilo

tenkrat to nikomu nevadilo, ale ted je tu samej moralista:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 1. 2018 at 21:40, PetrM74 napsal:

Nechápu, k čemu je ti podvádění při dnešní "obtížnosti" her.

Ty si v multiplayeru nastavuješ obtížnost? To jako prosíš lidi aby, tě šetřili? 

V 5. 1. 2018 at 19:12, Romix napsal:

Cestinu uvita vetsina hrajicich cechu...:) Cheateri me pak nezajimaji, pac to online stejne nepujde...Nebo to snad nekdy slo?

Uvítá to ano, ale není potřeba. Taky mám raději hry v češtině ikdyž mi nedělá problém sledovat anglické filmy bez titulek a rozumět. A kdo z naší generace dneska neumí anglicky? Jasně, že jde cheatovat v mulťaku. Na YouTube najdeš ukázky cheatu třeba do battlefield online. Je to svinstvo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, VitekS napsal:

Ohledně češtiny, jak si přišel na to že půjde z PC do PS4, když soubory a rozložení textů jsou rozdílné?

Je to uplne stejny jak kdyz se tahaly cestiny z PC do PS2, z PC do X360 atd... Slo spise o to, ze se slo k tem souborum dostat a prelozit je, popripade vyuzit cestinu z PC verze... Rozlozeni textu muze byt jakekoliv. Jde jen o to, se k nim dostat. Dale pripadne dodelat fonty a je to... Mam doma cca 60 her na Xbox 360 v cestine, ktere nikdy s ceskou lokalizaci nevysly... Vetsinou byl pouzit preklad z PC verze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@canava Já píšu něco o multiplayeru? 

Jinak ano, chápu, že mladší generace češtinu nepotřebuje, ale pro nás starší je to určitě velká výhoda, zvlášť u ukecaných her, kde je kladen důraz na příběh. Třeba takový Heavy Rain v češtině bych koupil hned, v angličtině mě to neláká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne hrozne miluju nazory typu: "Prece dneska kazdy mluvi anglicky a kdo ne, at se nauci" ... COZE? O tom to neni... Ja ziju v zahranici, cestinu pouzivam jen tady na internetu a kdyz jednou za pul roku dojedu na 14 dni domu do CR. Mluvim jak anglicky, tak nemecky. Presto vsechno uvitam vzdy hru v cestine a podporim ji koupi. Je to nas matersky jazyk. Budme na nej trosku i hrdi a bojujme za nej. Chtej u nas prodavat hry, tak at nam daji vice her v cestine. Jde o princip. Nejsem ten typ, co si nezahraje hru, kdyz je v anglictine... Ale jsem presne ten typ cloveka, ktereho potesi, kdyz amik, ci anglan dojede k nam a alespon se pokusi pozdravit cesky. Je to nase zeme, nase kultura, nase zvyky, nas jazyk...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, PetrM74 napsal:

@canava Já píšu něco o multiplayeru? 

Jinak ano, chápu, že mladší generace češtinu nepotřebuje, ale pro nás starší je to určitě velká výhoda, zvlášť u ukecaných her, kde je kladen důraz na příběh. Třeba takový Heavy Rain v češtině bych koupil hned, v angličtině mě to neláká.

Ale já mluvil o cheatovani v MP. V kampani můžeš cheatovat i bez prolomené konzole... 

Jasně je super mit češtinu náš rodný jazyk bla bla ale za jakou cenu! Za cenu totálně zkaženého požitku z online her! Fuj to raději at čeština zanikne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
V 8. 1. 2018 at 20:49, Romix napsal:

Ja osobne hrozne miluju nazory typu: "Prece dneska kazdy mluvi anglicky a kdo ne, at se nauci" ... COZE? O tom to neni... Ja ziju v zahranici, cestinu pouzivam jen tady na internetu a kdyz jednou za pul roku dojedu na 14 dni domu do CR. Mluvim jak anglicky, tak nemecky. Presto vsechno uvitam vzdy hru v cestine a podporim ji koupi. Je to nas matersky jazyk. Budme na nej trosku i hrdi a bojujme za nej. Chtej u nas prodavat hry, tak at nam daji vice her v cestine. Jde o princip. Nejsem ten typ, co si nezahraje hru, kdyz je v anglictine... Ale jsem presne ten typ cloveka, ktereho potesi, kdyz amik, ci anglan dojede k nam a alespon se pokusi pozdravit cesky. Je to nase zeme, nase kultura, nase zvyky, nas jazyk...

 

Súhlasím, ale teraz si predstav, že si Slovák. Flustrácia ako vyšitá, ešte som nevidel hru v slovenskom preklade:(. Osobne mi to nevadí, ale poznám ľudí čo radšej bude rozprávať anglicky a nadávať na slovenčinu. Čiže, "skupina" ľudí to má na háku a ta menšia časť by chcela svoj rodný jazyk všade.

V 9. 1. 2018 at 12:42, PetrM74 napsal:

No a představ si, že existují lidi, které online multiplayer nezajímá.

No nic, mezi námi bude asi generační problém. Nic ve zlém, užívej si online hraní, a češtině zdar. ;-)

Mám konzolu, ale online hrám iba na pc. Češtinu uvítam všade, ale do hier na pc sa dá pridať ľahšie ako do konzole. Je vec pohľadu tzv. 1000 ľudí 1000 chutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu