Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hack Switche


Recommended Posts

Tak hlavně ne všude je úplně mají, jako původně jsem chtěl vzít s Axiogame, ale nenašel jsem nic moc o tý stránce navíc posílá z číny. Zkusím tedy rakušáky co mají na stránkách tam by to mohlo být ok.. vypadá to že posílají i do česka :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jste někdo objednával Pro verzi? Případně nějaký tip odkud? Rád bych si to objednal, ale nevím odkud, aby to došlo co nejdříve.

Koukal jsem na spoustu webů, co je na webu Xecuteru, včetně toho rakouského, co je tu zmíněn, ale všechny na mě působějí, že to nejde z Evropy, ale z Číny.

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rakouský obchod Spielite taky dobře komunikoval. Objednával jsem ale jen licenci, tudíž nemůžu posoudit, kde jsou sklady. Kód mi zaslali mailem. Jinak jsem s CFW velice spokojený a dle slov od Xecuteru mají přijít další aktualizace, které přinesou třeba Emunand, vylepšené menu s výběrem her nebo změna tématu v menu. 

Co se týče online hraní, to neriskuji a ani to nikomu nedoporučuji. Nintendo proti tomu rázně zakročilo a pokud unikátní ID hry z cartridge nesedí po připojení online (jakože sedět určitě nebude), ihned BAN jak na konzoli tak na hru. Jiné hry pak ale samozřejmě hrát ještě půjde. Aktualizace na hry (i systémový FW) ale normálně stahovat prozatím jdou, tam se totiž ono ověření ID nepoužívá. Takže co nejrychleji pobrat všechny updaty, dokud to jde. Snad pak půjde instalovat samostatně, stejně jako u Wii U.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez licence to nejde... pouze spouštět homebrew aplikace, ale ne hry z SD karty. A ne, není potřeba to pokaždé dělat, stačí poprvé a pak lze nastavit automatickou funkci, takže při každém spuštění už to načte samo. Akorát je vždy potřeba mít vložený ten jejich dongl, popř. načít soubor z PC nebo androidu. Nejlepší je pak to řešit Sleep módem, to pak není třeba už nic načítat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekto iny nevydal podobny homebrew ci app do tohto pre spustenie zaloznych hier z SD ?

Je to asi prvy krat, co som sa stretol s tym ze hombrew licenciu treba zakupit :) je mi jasne, ze do toho museli investovat vela casu a asi financnych prostriedkou, ale urcite mi date zapravdu, ze je to dost cudne ...

PS: vedel by mi prosim niekto poslat PM s linkom kde su aktualne k dispozicii zalohy hier ?

Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prozatím je k dispozici CFW pouze od Xecuteru, kde je potřeba zakoupit licenci. Taky se mi to zdálo zprvu divné, ale teď už vím, že Xecuter je tady už déle, např. CFW pro Xbox, pokud se nemýlím, a vždy co vyprodukovali, stálo za to. Kvalita, jistota a následně i podpora a aktualizace. To si myslím zaslouží nějakou tu finanční podporu a myslím, že to není moc. Já jsem prozatím spokojený a nezaznamenal jsem žádnou chybu i když na zahraničních fórech se můžeme dočíst, že jsou určitě problémy u některých her, hlavně ty, které jsou rozdělené speciálním programem, aby mohly být zkopírovány na SD kartu FAT32. Já ji mám na exFAT, tudíž nemusím tohle řešit a zatím bez problému. Je fajn, že Xecuter tým ihned reaguje a myslím že včera už vyšla aktualizace SX OS 1.1, kde jsou opraveny některé prvotní chyby.

Jinak, pracuje se i na bezplatném CFW - Atmosphére, který ale prozatím není dokončen. Předpokládám možná červenec (srpen).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nakonec také objednal Pro verzi na http://www.spielite.com, chci platit přes PayPal a je to asi hodina od objednání a stále nemám možnost zaplatit. Nevíte někdo jak to u nich funguje? V rámci objednávání jsem nic o zaplacení neviděl a na mail mi pak dorazil potvrzovací e-mail, kde o placení také nic nebylo.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pošlou ti email s instrukcemi, nebo zkus napsat ty, možná to urychlíš. Ve své podstatě ti můžu jejich PayPal účet poslat i já, předpokládám, že bude asi stejný. Po zaplacení pak mailem pošleš ID transakce. Je to trochu zdlouhavější, ale jinak bez komplikací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu