Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One S/X a 4K HDR problikávání, padání


kucis

Recommended Posts

Zdravím, mám takový problém, již od Xbox One S, kdy jsem povolil pooprvé v xboxu 4k a HDR, tak se mi začálo stávat, že občas když zapnu TV a Xbox, naskočí mi "neplatný formát", stačí buď vypnout a zapnout TV nebo vytáhnout HDMI z konzole a zasunout zpátky, obraz naskočí. U Xbox One X, se mi stává, jak ten "neplatný formát" tak mi problikává HDR, tudíž zapnu hru s podporou HDR, vyskočí mi v rožku bublina HDR, 10 minut to třeba beží a pak problikne obraz, jako by se to HDR vyplo a zaplo (znova vyskočí bublinka), někdy to bliká pořád, někdy to běhěm hry problikne jen jednou, někdy to nebliká i několik dnů. Každopádně vždy pomůže, buď vypnout/zapnout TV nebo vytáhnout/zasunout kabel. Co se týče kabelu, používám originální kabely HDMI, co byly přiloženy ke konzolím, mám to napojeno napřímo do TV mimo receiver. Momentálně jsem to přepojil do HDMI input 2 a mám pocit, že to dělá méně, ale možná to je jenom dojem. TV mám z roku 2016 a to LG65UH661V s aktuálním FW, deep colour povoleno. Moje otázka zní, reklamovat TV? Nebo vyzkoušet koupit nějaký dražší HDMI kabel s velkou propustností? Děkuji vše za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
V 10. 1. 2018 at 12:31, jirik napsal:

Vyzkousej nejprve jiny HDMI kabel a jinou HDMI zdirku v TV.

Zdarec, momentálně při zapojení v portu HDMI 2 mí to udělalo asi jen jednou za cca týden... Tak uvidíme, ale stejně zvážím koupi nějakého kvalitního kabelu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu