Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox One X sekání


Nowys

Otázka

Ahoj,

začalo to již před Vánoci,zapnu xbox,zapnu např. Wolfa New Collosus a při hraní mi stále vyskakuje chybová hláška, že nejde ukládat a ať smažu local savy. Vždy když to udělám tak se xbox restartuje a hned po startu najede logo s procesorem ale šíleně trhaně,i celkový start konzole trvá cca 5 minut. Při instalaci her se mi instalace pořád stopují a nejde je obnovovat :/

Jsem jediný s tímto problémem? Vypadá to asi na reklamaci což? :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Před hodinou, Nowys napsal:

Ten už nebyl když jsem kupoval,klasik edice.

Doufám, že i na reklamacích jim to bude dělat,ať tam necestuje zbytečně,popis vady měl omezené znaky tak jsem to tam nemohl vše vypsat

Toho bych se moc nebál, minimálně provedou diagnostiku komponentů, včetně disku, ramek a procesoru. Pokud se jim nic neprojeví (což je nepravděpodobné) , tak minimálně zkusí přehrát software (factory reset nemusí mít stejný efekt).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám podobný problém XOX, konzole se seká při hraní her, buď se sekne úplně nebo se po nějaké době zase obraz rozjede. Někdy vypadávají textury a zvuk u her (např. Forza Horizon 3). Byla už v Německu na reklamaci, vrátila se, disk byl smazaný ale po týdnu to začalo dělat znovu :(

Poněvadž ještě není uzavřený servisni ticket na opravu u MS a nejde zadat znovu opravu, byl jsem nucen konzoli dát na reklamaci na obchodu, takže min. 1 měsíc jsem bez konzole :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak konzole došla,problém přetrvává....instalace her se zastavují....internet je v pořádku. Když dám restart konzole tak obraz zčerná a konzole svítí dal a nic se neděje to samé i u shutdown...musím vytáhnout natvrdo ze zdroje. Zkusím jim zavolat na linku co vlastně dělali s konzolí,bo mi přijde že jen dali reset a poslali mi ji zpátky..ještě jsem ji posílal v origo krabici a vrátili mi ji bez ní :-/ mail kde to psali že má být v obyč bedně mi přišel den po tom co jsem odeslal konzoli přes UPS :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dam tomu tyden zda se neco nespravi a nahodou to neprestane delat :/

jinak poputuje do shopu kde jsem bral a uplatnim zaruku u nich

Kazdopadne,pokud to dojde do toho stadia, ze to udelam pres shop,bude se pocitat tako prvni reklamace u MS do tech 3 zakonnych reklamaci pred vymenou zbozi za penize?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak problem pretrvava...

Pri instalaci se instalace porad zastavuje :/ Zajimavy, ze dam stahovat hru,ona se prida do seznamu Games,co mam na hrani k dispozici,je u ni pocet GB co zabira,ale pri spusteni se presmeruje do shopu kde ji musim dat opetovne instalovat...cili se ani nedotahne cela...zmizi z queue i kdyz se nedostahuje... do toho stale problem ze pri hrani vypisuje error se save game,kde musim stale dokola resetovat savingy a s tim i cely xbox...

takze zase poputuje na reklamaci,zitra budu volat do czc zda reklamace u MS spada do zakonnych u daneho shopu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jen me napada...ja mam xone x kupovanej tu v arabii a nemam sebemensi problem...vim ze spousta lidi co si ho koupila v CR taky nemá problem a spousta ma a nevim zda někdo tu ma s Xkem potize ale zatím sem prodal 2kusy a mesic bez potizi...tak me napadlo jestli třeba muzou na urcity trhy dodavat "lepsi-horsi" kousky...nakonec by to nebylo poprvé co nejaky trh dostal zmetky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jelikoz v posledni dobe nemam moc volneho casu tak se mi to i hodi s casem kdy pujde zase na vylet :/

jeste jsem priplacel 3 roky za zaruku navic,tak jim ten smejd vratim a hned beru novej jak vrati penize :/

PS: doufam ze jim nebudu muset vratit i hru a auticko co jsem k nemu dostal bo je uz nemam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze mne dorazil xbox one x ze servisu a jsem zklamany prisel xbox s jinym seriovym cislem tak jsem myslel ze jsem dostal novy.Ze zacatku bylo vse ok ale najednou xbox parkrat po sobe zamrzl a cerna obrazovka a neslo nic delat jen natvrdo vypojit.Otocil jem xbox a koukl na vyrobni stitek a ejhle pred vyrobnim cislem misto mfr date-datum vyroby,je service date coz znamena ze jsem novy nedostal ale dostal starsi servisovany.Takze toto fakt nechapu a myslim ze mam narok na muj opraveny xbox nebo na novy,zitra volam na ms a jsem zvedav jak se k tomuto vyjadri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přes víkend si xbox dělal co chtěl,neustálé chyby v ukládání savů,po smazání lokálních xbox už nenajel,druhý den zase ano..Chvíli jsem odehrál a opět nanovo,je možné, že se přehřívá,ale prostoru má dostatek a ani nebyl horký na dotek :( nechápu... Takže v pondělí jsem volal na MS,vše jim vysvětli a ochotná operátorka mi sdělila,že se sama o tu reklamaci postará,nechá si otevřenou do té doby než jí poskytnu feedback až jak mi přijde xbox vyměněný,slíbila, že mi dají nový kus,tak jsem zvědav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Moc vas lituju kluci...na druhou stranu je lepsi nez kdyby se to delo me :) 

Mimochodem hrajete na 4k telce apod.? Ja zadny trable nemam ale mozna to taky muze bejt tim ze hraju na FHD telce a hry co jsou na puvodni xko...takze tam mozna není takovej prikon do konzole jako hrat třebas něco ve 4K ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže jsem volal na Ms a nic tedy nevyresil prý mám Xbox zaslat zpět do servisu a buď ho opraví nebo dastanu dalsi repas.novy prý nedostanu i když můj původní nešel opravit.ze začátku vše probíhalo v pořádku než jsem řekl že chci zpět můj původní opraveny který přej již neexistuje nebo že chci nový.Od té doby se semnou přestali bavit jako že mám smůlu atd.jako s kusem hadru.Podle zákona mám nárok na vrácení peněz nebo nový kus ale to odmítají že prý mají svá pravidla atd a proč sem to tam vůbec posílal a měl to řešit s prodejcem.Tohle fajn nechápu nikdo mě nanic neupozornil že prostě si jedou jak se jim to hodi podle jejich pravidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze xbox ONE X jsem odnesl  prodejci a cekam co  bude dal poslou do servisu s zadosti ze ma xbox skrytou vadu a budou zadat novy kus jinak prvni varka xboxu ma zrejme nejake skryte vady z CCA 50-60 pratel co mam na profilu maji asi 4 stejny problem takze asi zadna nahoda a MS se to snazi tajit.Koukal jsem na ruzna fora kde one x rozebiraji--spatna teplovodiva pasta tvrda jak kamen po 3 mesicich. atd.zamrzani a cerna obrazovka.Ani servis se k tomu nevyjadril zadny protokol nic jen mlzeni.Na ms jsem zadal protokol o oprave a DUVOD proc jsem dostal jiny/cizí/ jiz opravovany xbox.Nejdrive ze ho dostanu do mailu a kdyz nic neprislo tak jsem zadal znovu.Pry jsem ho dostal v krabici s xboxem pritom zadny tam nebyl jen navod jak znovu zapojit konzoli a stahnout profil.Opet jsem zadal ms a nic bylo mi jen zaslano odkaz na pravidla reklamace a ze ho mohu znovu odeslat do servisu a ze jinak pro me nemuzou nic delat.Procital jsem i jina fora na uk,us,a vetsina xboxu stejne problemy a servis a cele vedeni se k tomu odmita vyjadrit co se deje.?Chapu ze je to novinka a ze se vse musi vychytat ale takhle jednat se zakazniky.!!!Tohle fakt nechaapu takze nemam ani protokol ani penize ani xbox jen lzi a vymluva za vymluvou a lez za lzi nic vice se k tomu neda dodat.Jinak preji vsem co maji xbox one x at je nepotka stejny problem.:angry:

https://windowsreport.com/xbox-one-x-black-screen/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu