Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox One X sekání


Nowys

Otázka

Ahoj,

začalo to již před Vánoci,zapnu xbox,zapnu např. Wolfa New Collosus a při hraní mi stále vyskakuje chybová hláška, že nejde ukládat a ať smažu local savy. Vždy když to udělám tak se xbox restartuje a hned po startu najede logo s procesorem ale šíleně trhaně,i celkový start konzole trvá cca 5 minut. Při instalaci her se mi instalace pořád stopují a nejde je obnovovat :/

Jsem jediný s tímto problémem? Vypadá to asi na reklamaci což? :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Mam doma i Sko i fatko a i Sko a fatko sem tam zamrznou...tak jako Xko...Xko teda casteji...pokud hraju tak 5 hodinek tak je skoro jistota ze se hra restartuje...btw hraju jen division a zatím se to deje jen u tehle hry...řekl bych ze to bude i něco SW nez jen HW..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pánové, stejný problém sem měl u Scorpio edice (psal sem to v jiném vlákně a málem rozpoutal válku :D). Několik hodin googlení, podpoře MS, youtube a redditu, výsledek je že MS opravdu mlží. Nikde se nedočtete žádné ofiko prohlášení o této závadě, dle procent těch poruchových Xsek není tolik, ale na druhou stranu na launch konzole mi to přijde dost. Problémem je údajně teplovodivá pasta a převážně vadné HDD. Co tak čtu vaše problémy, řekl bych že máte problém s oběma variantama. Bohužel jiné řešení než reklamace není možné. Já sem Scorpio prodal jednomu sběrateli i s popisem závady a vzal nové Xko v základní edici. Konzole běží 3 měsíce bez problému, samozřejmě sem tam spadne hra, ale převážně jen pokud se stahuje nějaký objemnější patch a ve velké většině u UBI her, což je poměrně známý problém. Jak píše Hráč, obdobné problémy byly sem tam u Fatka či Ska. Pokud při startu konzole spouštíte hru a vyskakuje vám často hláška - Too long to load game, v případě Scorpia to bylo téměř u každé hry, je s konzolí něco špatně. Mé minulé Scorpio to dělalo pořád, třeba klidně během 5 hodin 4 krát.

Reklamace raději řešte s prodejci, při objemu odběru konzolí od MS lépe vyreklamují a domluví třebas i výměnu za jiný kus.

Každopádně vám přeji hodně štěstí s reklamací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sága pokračuje... Dnes se kouknu na xbox podporu jak to vypadá s opravou a koukám konzole už není v opravě..Na mailu ještě žádné info, že by mi ji odeslali...Každopádně co znamenají ty datumy do 04/22/2018 ? T ojako že mám záruku u nich jen do dubna?? vždyť je konzole stará 4 měsíce :(

Bez názvu.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jj zmetky..kazdopadne to,jak se k tomu stavi microsoft dost nechapu.Zitra si prijede ups a odvazi do nemec na servis.Takze jsem zvedav.Jen me dost znepokojuje to,ze pokud to nepujde opravit,tak dostanu jiny v odpovidajici kvalite...Cili repas.Tohle se muze jako?Nebo jako smontuji tri rozbite a poslou ho nekomu :-D Mel jsem mobil meizu...odesla zakladovka-oprava nemozna a do dvou dnu jsem mel penize na uctu.A gigant microsoft misto toho posle buh vi co a buh vi od koho.???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja volal na d test a tam mi bylo receno pokud nejde opravit mam narok na novy nebo odstoupeni od smlouvy.Ale ms si dela co chce pak uz semnou prestali i komunikovat jen furt jestli ho chci poslat do servisu ze novy nedostanu takze uz jsem  odnesl prodejci at to resi on.Ja chci bud muj ktery je uz prej sesrotovan nebo novy.Takze cekam jak to vse dopadne.JINAK VYSEL NOVYZAKON ZE POKUD JE TO VYROBNI VADA MAM NAROK DO 6 MESICU ODSTOUPIT.dle meho je to vyrobni vada prevazne vsechny x maji stejnou vadu ms se k tomu vubec nevyjadril ani protokol ze servisu radeji nedavaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Odstpupení do 6ti mesicu bylo, nevím zda porad jeste je. Kazdopadne musis mit potvrzení o zavade. Ja takhle vyreklamoval notas a s vyjadrením ze servisu jsem odstoupil od smlouvy a prodejce mi vratil prachy. Ale to jiz cca 4-5 let z5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak scorpio je zpet doma,kupodivu ten muj puvodni a zatim bezi .Vyjadreni...jen papir ,ze to hodili do tovarka a kone .Cemuz neverim,protoze ja to hazel asi stokrat...prakticky pri kazdem zapnuti to po nejake dobe spadlo a chtelo to tovarko.Takze si myslim,ze to je jen papir,abych nemohl reklamovat zavadu.Navic poslany z nemec a v cestine-nejspis tam borci maji pripraveny a jen to hodi podle toho,kam to jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze i me se vratil z opravny opet ten muj samy kus,opet jak KRM jen papir o tovarce :D zadne info co s tim delali,tovarku jsem sam o sobe zkousel X krat...zkusim jim napsat at mi poslou na mail lepsi papir o oprave,at pak muzu potreti chtit vratit penize,tak jsem zvedav jak se k tomu postavi. jinak po druhe oprave se zatim konzole chova jak ma,zadne sekani,zadne restarty,slape zatim jak ma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Seknuti pri hrani a zvuk, ze to zacne bzucet nebo tak neco, tak to uz delalo u par her i u prvnich xboxu one treba rainbow six siege, ale normalne slo vyjet do home a hru vypnout. Vubec se s nema nesrat reklamovat a po treti zadat o vraceni penez. Neni mozne aby tvrdili ze maji sva pravidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Avizoval někdo z vás smrad jakoby elektroniky vycházející ze zadku konzole (rozuměj zadní strana) ? Ne že bych byl nějakej čichač, ale ze začátku to koupě to bylo jako každá jiná nová elektronika. včera sem vlezl za televizi a horkej vzduch vycházející ze zadu konzole pořád smrdí, trošku jako spálená guma nebo něco takového. Zaznamenal z vás někdo něco takového. Konzole funguje jinak bez problému, mám jí už půl roku a nezaznamenal sem jediný problém, kro občasného pádu hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu