Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 - nedokončená aktualizace


Vecna182

Otázka

Dobrý den, mám problém s Xboxem 360, hned po úvodní obrazovce a objeví bar Applying Update, hned na to vyskočí tabulka s touto větou: Can't read update from the disc. Please reinsert the disc to continue update.

If the problem persist, visit: stránky podpory

Status code: 40A3-43C5-2800-0F00-C000-0034

zkoušel sem nainstalovat update přes usb flashku (raději jsem zkusil dvě) formát Fat32, jde vidět na úvodní obrazovce že xbox na flashku reaguje, bohužel jak se začne instalovat update z flashky ihned to hodí ten samý anglický text s tou samou chybou jako sem psal nahoře.

Paní na podpoře MS pro Xbox kam sem měl velký problémy se vůbec dovolat, po 4 minutách kdy sem popisoval problém paní další 4 minuty hledala návod, pak mě poradila ať to zkusím znova přes flashku, (omg!) 

Xbox nebyl nikdy připojen k internetu, tzn. že se nikdy sám neaktualizoval, prej nebyl v síti ani když tam naskočila ta tabulka s updatem takže je možný že se update pustil z nějké hry?

nemáte někdo radu nebo tip co s tím? za všechny dobré informace děkuji předem ;)

26757754_576909289318251_3047507236043837820_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 1

To  je jednoduchý - podle čísel v chybě provádíš aktualizaci na 2.0.17349 (43C5). Ta ovšem není poslední co je na MS webu tam je vždy úplně nejnovější (2.0.17489), proto ti to z flashky nebere.Musíš tam dát tu stejnou verzi, na kterou si aktualizoval když to zkolabovalo tedy verzi 2.0.17349.

Tu najdeš třeba tady https://digiex.net/threads/xbox-360-dashboard-system-update-2-0-17349-0-download-with-avatars.14306/

Naformátovat Flasku na FAT32, rozbalit tam tuto verzi a vrazit tam flashku, mělo by zabrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co mi kazíte databázi??? už sem u 30tého otestovaného dashboardu nebo jak se to jmenuje :D:D:D

 

Jestli Vaše metoda bude fungovat, Pane! tak jsem vašim dlužníkem ;) už sem se chystal na den plný pokusů omyslu číslo dva!! :D

Funguje to, dashboard se aktualizoval a pak se aktualizoval na nejnovější pomocí připojení k webu, děkuju mockrát ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu