Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Konzole nenabíhá, mám RGH, cvaká....


milo harwey

Recommended Posts

Zdravím, mám xbox360 již poměrně dlouho. Kdysi mi jeden ze zdejších uživatelů na doporučení kamaráda provedl tzv. flash či RGH nebo co to je. Xbox jsem využíval sporadicky, vždy díky RGH nabíhal dlouho, což je prý normální. Dnes po zapnutí nenaběhl vůbec, dělá cvakavý zvuk po cca 10 sekundách jakoby někdo lehce brnknul na strunu kytary. Zkoušel jsem konzoli přepojit na jiný zdroj, vyměnit hdmi kabel, ale na tv se stále píše bez signálu a konzole nenabíhá. Může mi někdo poradit co by to mohlo být a případně co s tím? Díky moc.

Chci jen doplnit, že to cvakání dělala možná i v minulosti při nabíhání a podobný problém s naběhnutí tv už byl. Mám dojem, že jsem pak hýbal hdmičkem a naběhla. Netuším, zda by to mohl být jen nějak vadný port či podobně....jakmile odpojím kabel úplně, tak mě tv hned upozorní, ať zkontroluju připojení kabelu....

Ještě doplnění: Jediná změna, ke které došlo bylo přepojení adaptéru z obyč. zásuvky do rozdvojky a zapnutí po cca 7-14 dnech od totoho přepojení... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jaký máš Xbox, Slim nebo Phat?

Kdo ti instalaci dělal a jaký HW byl k instalaci použitý?

To popisované "cvakání" by mělo být slyšitelné v intervalu spíše 5s a dělá to ventilátor, který zpomaluje otáčky vždy v okamžiku pokusu RGH čipu o glitch. Nemyslím, že bude závada v HDMI nebo v el. napájení, pokud nedošlo z tvé strany k nějakému neúspěšnému pokusu o update Dashboardu tak to spíš vypadá na závadu instalace RGH, nebo čipu samotného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu