Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Aktivace PSN kódu z jiné země v rámci stejného regionu (retail)


LuKyno.

Recommended Posts

Ahoj,

úvodem bych rád uvedl, že jsem projel zdejší diskuzi a také se orientuji v tom, jak fungují primární, sekundární účty, nakupování digitálních her a DLC z jiných regionů a jejich hraní na hlavních účtech apod.

Co mi není 100% jasné je tento případ:

  • fyzická kopie hry + přiložený season pass (psn kód), vše koupené např. v Dánsku (EU region)
  1. = vím, že vložený disk do PS4 s CZ účtem bude fungovat,
  2. = nevím, zda onen season pass půjde aktivovat na CZ účet, i když se jedná o stejný region (EU).

Internet většinou rozebírá nákup her a DLC obsahu v odlišných regionech (např. US vs UK nebo EU vs ASIA), avšak nikde jsem se moc nedočetl, jak je to s koupí fyzické kopie a přiloženého PSN kódu v jedné zemi a jeho aktivací v jiné zemi v rámci stejného regionu (EU vs EU - např Nizozemsko/Dánsko vs Česká rep.).

Otázka tedy zní: lze aktivovat retail DLC kód k retail verzi hry, oboje ze stejné země EU (ne UK), na CZ PSN účtu?

Doufám, že jsem to popsal pochopitelně. Pokud máte s tímto někdo zkušenosti, ocením odpovědi. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu