Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nějaký dobrý co-op pro dva


Cassper

Recommended Posts

V posledním roce jsme s kamarádem v Co-opu dohráli následující.

- Borderlands 2

- Borderlands Pre-Sequel

- The Division

- Ghost Recon Wildlands

- Broforce

- Gears of War 4

Většinou se snažíme si hru pořádně užít a vytěžit co nejvíce. Takže pokud možno všechny postranní mise, hledání různých collectibles atd atd.

Teď ovšem nějak nevíme do čeho se pustit dál. Nabízí se asi Destiny 1 ve své Legendary edition (nebo i Destiny 2) ale to nás nějak extra neláká. Věci ala Diablo 3 zase nebaví kamaráda. A teď babo raď. Máte nějaký tip ? ... A pokud možno z posledních max 3 let. Ono sice "grafika není to hlavní", ale Gears of War 1 (já sám jsem dohrál všechny GoW) nebo Borderlands 1 už by bohužel dneska vypadaly značně zastarale.

Kdybych si mohl přát, tak bych všema deseti bral The Division 2 a nebo Broforce 2. Ale to si asi ještě počkám :)

Koukal jsem na různé články na googlu "best co-op games", ale bohužel tam nic extra nezaujalo. A tak se ptám, jestli by tu někdo neměl zajímavý tip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadá mě:

  • Disney Infinity 3.0 - Star Wars (či jiné Disney kolekce :) Hrajeme s přítelkyní a je to super na odreagování
  • The Cave
  • Never Alone
  • Micromachines
  • Trackmania
  • Lego (Pirates of the Caribbean, Star Wars 1-6, Star Wars 7, Jurassic World)
  • Army of Two
  • Rocket League
  • Call Of Duty: Black Ops III
  • HALO: The Master Chief Collection
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 1. 2018 at 14:33, SnejiCZE napsal:

Napadá mě:

  • Disney Infinity 3.0 - Star Wars (či jiné Disney kolekce :) Hrajeme s přítelkyní a je to super na odreagování
  • The Cave
  • Never Alone
  • Micromachines
  • Trackmania
  • Lego (Pirates of the Caribbean, Star Wars 1-6, Star Wars 7, Jurassic World)
  • Army of Two
  • Rocket League
  • Call Of Duty: Black Ops III
  • HALO: The Master Chief Collection

Díky za tipy. Bohužel to většinou jsou auta (kamarád nerad), nebo hry co já už mám dohráno a nebo věci co nás nebaví oba (Rocket League, série Halo).

Jak je na tom vlastně GTA5 s multiplayerem ? ... Dá se příběh hrát ve dvou v Co-op, viz třeba jako Borderlands, Wildlands nebo Destiny ?

V 26. 1. 2018 at 11:13, basildon napsal:

A co Army of Two , taky hra pro dva. :biggrin:

Kdysi jsem dohrál s bráchou, ale přijde mi to jako moře let zpět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Cassper napsal:

Díky za tipy. Bohužel to většinou jsou auta (kamarád nerad), nebo hry co já už mám dohráno a nebo věci co nás nebaví oba (Rocket League, série Halo).

Jak je na tom vlastně GTA5 s multiplayerem ? ... Dá se příběh hrát ve dvou v Co-op, viz třeba jako Borderlands, Wildlands nebo Destiny ?

Kdysi jsem dohrál s bráchou, ale přijde mi to jako moře let zpět :)

Já tedy vypsal jen převážně hry, které lze hrát tzv "coop z gauče" (nejen online, ale právě při splitscreenu na jedné televizi). Pokud chceš hrát online coop, tak těch her bude určitě víc:

https://www.google.cz/search?q=coop+games+xbox+one&oq=coop+games+xbox+one&aqs=chrome..69i57j0l5.3519j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, maTTew napsal:

Plants vs Zombie: Garden Warfare 2

Za mě srdcovka, pro kamaráda infantilní :( ... To samé vlastně případě Orcs must Die nebo Dungeon Defenders.

před 10 hodinami, SnejiCZE napsal:

Já tedy vypsal jen převážně hry, které lze hrát tzv "coop z gauče" (nejen online, ale právě při splitscreenu na jedné televizi). Pokud chceš hrát online coop, tak těch her bude určitě víc:

https://www.google.cz/search?q=coop+games+xbox+one&oq=coop+games+xbox+one&aqs=chrome..69i57j0l5.3519j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Jj, toto jsem samozřejmě googloval jako o život. Bohužel nic extra jsem nenašel. Vypadá to, jako kdybychom si to nejlepší už vybrali a nebo pokud ne, tak to jednoho z nás nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 1 year later...
  • Junior Moderators

tak swingers z definice veci neni az tak zabava pro dva. nekrofilie take ne. dejme tomu ze je to k toppicu, jinak a way out je solidni coop hra, bohuzel kratka a akcni scenky jsou zbytecnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to vanocni akce, snad do 3.1 odhadem, kdyz se mrknes primo na slevy her v konzoli, stovky her je aktualne zlevnenych. Mozna je faktor, ze mam GPU clenstvi - sleva je pak vetsi. kazdopadne jsem si koupil prave tu hru, nhl, fifu,... a libi se mi cenovky i u dalsich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, tak loni se tyto mnou a kamarádem dohrané Coop hry rozrostly na Division 2, Borderlands 3 a Gears 5. ... Tak nějak je možno zkusit rozehrát Anthem a Ghost Recon Breakpoint. ... Dalo by se říct, že to bylo opět fajn rok pro Coop hráče 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu