Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red Dead Redemption 2


tofi

Recommended Posts

Tak jsem si to koupil a teda HDR ani na xboxu a moji TV (Hisense) nefunguje a naopak hra vypada vyblite, takze musim v nastavenich xboxu HDR zakazat, pak je grafika dobra.

Jinak hra obsahove, po 3 hodinach hrani, se mi teda zda zatim takova az moc jako GTA5 a uprimne jsem trochu doufal, ze to bude lepsi, protoze na GTA5 me nebavilo, ze to je skoro porad jen o tom presouvat se z jednoho mista na druhy a u toho tlachat se spolujezdcem a pak ve zbytku bloumat po svete a hledat co ze to vlastne mam delat, aby pokrocil pribeh. 

Takze dotaz na vas, co hrajete delsi dobu - rozjede se to nejak pribehove nebo to, co je videt v prvnich 2-3 hodinach, bude uz porad dokola?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Assassin napsal:

Je to bug, fyzicky tam není, ale když dojdeš k trapperovi, tak hra se tváří že jí máš.

bug to není, prostě to zmizí ;) stejne jako když me zabili, když jsem vezl z legendárního jelena, zabili me, o kuzi me okradli a napsalo mi to, ze teda jsem ho ulovil, tak si to muzu u trapera koupit, rozdíl byl v tom, ze traper mi to zaplatil, když jsem to dovezl.

před 2 hodinami, tofi napsal:

nevite kde najdu kuzi z legendarniho medveda, nesla prodat, tak jsem si ji odlozil v campu na zem a kdyz jsem po case vratil tak nevim kde je?

tu kůži jsi měl prodat traperovi ;) jinde to nejde

před 32 minutami, drhanscz napsal:

No prave jsem doufal, podle recenzi, ze se to bude lisit nejen gafikou, ale i pribehem a postavama, tak se jen chci zeptat, jestli to je pravda.

grafikou se to lisi dost ;)(nevim, co mas za vergl televizi) hrál jsem nedávno gta 5 a pribeh je jinej, tady ti to sází Q do mapy, jeden za druhým, nemůuvě o tom, že hraješ jen za jendu postavu, což je tady škoda 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 11. 2018 at 9:49, eRik napsal:

bug to není, prostě to zmizí ;) stejne jako když me zabili, když jsem vezl z legendárního jelena, zabili me, o kuzi me okradli a napsalo mi to, ze teda jsem ho ulovil, tak si to muzu u trapera koupit, rozdíl byl v tom, ze traper mi to zaplatil, když jsem to dovezl.

tu kůži jsi měl prodat traperovi ;) jinde to nejde

 

Mám stejný problém. Nevím, kde tu kůži legendárního medvěda najít. Ulovil jsem ho, přinesl do tábora, hodil na zem a objevil se u táboráku, hra mi napsala, že bude u Pearsona, ale ten nic nemá ani po ugradech jeho "stanu". Trapper se tváří, že medvěda nejdříve ulovit musím. Něco nám uniká, přišel na to už někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U téhle hry je nutné ovládat jakýkoliv podporovaný jazyk na 90 a víc %. U mně je to polština i když veškerá jrpg hraju v angličtině. Bez toho to prakticky ztrácí zcela své kouzlo a chápu pak i zklamání.  Každý úkol má svůj příběh a každý rozhovor v lese může vést k něčemu podstatnému např. mexický lovec na severu a jeho příběh o bratrech. Ve hře vyzobávám vše co nabízí a v příběhu jsem na 16%, lovit jsem ani nezačal. Nahráno asi 20 hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to reálné ztvarneni te doby...je to jako statečně srdce kde mluvili staroanglictinou...ja se opravdu hrou bavím. Jen jsem přestal lovit a dělat vedlejší aktivity a delam hlavní linii a potom po dohrání příběhu se vrhnu na chalenge a vše ostatní. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne a absolutně to nechápu k čemu to je. Jsem v chapteru 4. A od chapteru dva mám 5000 a víc a nevím co s tím.jakmioe jsem vylepšil Camp na maximum. Tak v podstatě nepotrebuju peníze. Nakoupil jsem hadry. Všechny náboje co se prodávají. A nemám za co utrácet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoduše, našel jsem 2 poklady, ke kterým jsem měl mapy. a pak jednu cihlu pod stanama ve vypaleny vesnici, lootuju každou mrtvolu , prodávám všechny hodinky, pásky, cipejčoviny u fence, to mi nahrabalo hrozných peněz, nebojim se říct, že hodinky, šperky atp mi vypelšily celej camp, nic si nekupuju, 3 zbraně jsem dostal v obchodě zadarmo od lidí, co jsem zachránil, udělal jsem číňana v saint denise, ve strawberry obchod se zbraněmi, ve rhodes obchod se zbraněmi a doktora ve valentine. nikdy jsem nic nekoupil, mimo koupele a to je vše. 

 

K těm pokladům ještě, když najdeš ty poklady, a dosáhneš hodnosti 10 v treasure hunterovi, otevře ti to u trapera novej bandolier, off hand holster, a holster, dohromady ti to jako set přidá 1 lvl dead eye ;)

 

No a jelikož to nemám za co utrácet, tak prostě neubývají.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si PS4pro a RDR2. Chtěl jsem si zkrátit čas, který čekám na BF5.
Teď to spíš vypadá, že BF5 kupovat nebudu a budu hrát RDR2 online.
Tahle hra je ... je jiná. Dospělá. Skvělá.

PS.: na to jak krásně RDR2 vypadá, nová PS4pro (cuh 7216b) není téměř slyšet. Mám skvělou hru na tiché PS4pro. Co víc si přát?

BTW.: líbí se mi názory, jak v RDR2 všechno dlouho trvá, pořád někam jezdíš na koni apod. Měli tam udělat systém portálů a hned všude fast travel, otazníky nad NPC, a všechny další "vodění za ručičku" pro hráče, co jen bezmyšlenkovitě konzumují dnešní zábavu bez obsahu. Tahle pro Vás není, máte pravdu. Není to pro děcka, není to pro rychlý konzum. Tuhle hru si užívám jako už dlouho žádnou jinou. Co mě těší, tak dle prodejů a hodnocení je stále hodně hráčů, kteří si to dokážou vychutnat. Je fakt, že jsem už starší hráč a pokud to RDR2 někoho nebaví tak to beru. Ale, že někam dlouho jedu na koni ve hře, která staví na příběhu, pomalém tempu, lovení a dalších X událostech, které nastanou právě při cestování... achjo. "i cesta může být cíl" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, večer o zapnu a někam se vydám, když se smráká, rozbiju tábor přespím a ty rána s mlžým oparem...nádhera. Po cestě něco ulovím, natrefím na úkol, tak jej splním a pokračuju dál. Nikam nespěchám. Pro mě naproto super relax po stresu z práce. Příběh se tak moc neposune, ale to mně nevadí, ....bude to na dlouho. GTA5 jsem dokončil za rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TROŠKU SPOILER, SPOILER, SPOILER!

 

mám za sebou asi 80h. Jsem v šestém dějství a pomalu kráčím do konce. Tenhle příběh bohužel happy end mít nebude. Vlastně se mi to nechce ani dohrávat(i bez spoileru všichni nějak tušíme jak to dopadne). Dutch mě už začíná vážně ♥♥♥. V pátém dějství umřela opravdu sympatická postava, to byl pro mě šok. Arthur je opravdu pěkně napsaná postava se skvělým, ale opravdu skvělým dabingem. 

Jak jsem si ze začátku stěžoval, že je to všechno zdlouhavé tak se mi to začalo líbit, konečně pořádná hra, kde vás nutí to doopravdy hrát a je jen mačkat fast travel a teleportovat se na druhém konci mapy(navíc si můžete označit místo kam chcete jet a dát do cinematic a ono to jezdí samo). A dokonce jsem si vypěstoval krásný plnovous. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak plnovous a dlouhý haro si pestuju taky:-) od 7 lvl délky vousu musí člověk používat speciální tonik jinak to víc samo neporoste...aktuálně jsem na 8lvl s vousy. Souhlasím s tebou ze Arthur je skvěle napsána postava( mnohem víc jak John v prvním dílu)...btw...hraju za klaďase;-)...zatím 4 kapitola

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celou dobu jedu za hodného, ale poslední 2 kapitoly mi snížil ten honor už na červenou čáru [emoji3] Už asi nestihnu napravit honor, protože na tom závisí konec postavy(nebudu zbytečně spoilerovat).

 

Jooo, mám plnovous na 9lv. tolik těch toniků jsem musel vypít, snad stihnu 10lv do konce hry [emoji3] Já bych rád hrál a dělal i ostatní věci, ale jelikož mám za chvíli zkouškové, tak si nemůžu dovolit "ztrácet" čas. Navíc dělám jen hlavní linku. Některé vedlejší mise mi dokonce zmizely. Ta hra je opravdové veledílo. Naposled jsem se takhle bavil u Witchera.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu