Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red Dead Redemption 2


tofi

Recommended Posts

  • 6 months later...
  • 1 month later...
před 9 minutami, liborpoulik napsal:

PC verze nedávno potvrzena!

Noo, nevím, nebyl bych si tím tak jist. Někdo říká, že jo, jiní zase ne. Rockstar to nepotrvdili, ani nevyvrátili, každopádně pokud bude, tak podle mě tak za rok, možná víc :( Ale rád se nechám překvapit :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
V ‎01‎.‎10‎.‎2018 at 18:47, mirai_trunks napsal:

bude to stejne jak s gta 5. pc verze pozdejc a pak remastr na ps5 a celkove 100M kopii prodano za 6 let:) 

:D no, tady ten rozsah nemusí sednout úplně každýmu, jako jo, ta hra má potenciál, ale podle me to nemá tak velkej potenciál jako GTA5... nevim no, onlajn si myslim, že taky ne... GTA je takový dost casual a tohle mi přijde jako lehce upjatější pojetí, je to logický, ale na druhou stranu trošku nesmyslný, nikdo nekritizoval GTA za to, že u sebe nosíš 500 zbraní. a tohle vypnou, nikdo nekritizoval gta za to, že se nemusí udržovat zbraně a tady je to taky, nemluvě to tom krmení tý svojí tlupy, do čehož tě hra nepřímo nutí. přece jenom nevim, jak jste to cítili vy v rdr1, ale mě dost vytáčelo, že se cestuje na koni dálky, když jsem to hrál podruhý, tak mi to už nepřišlo a teď vůbec, ale tam budou pláně jak hovado a cestování koněm... a 10 minut nikde nikdo. ne jako v gta žijící svět. Ta hra podle mě tímhle bude trpět,  tím, že se trošku vyhranila, já jsem rád, já mám rád přesnost a vyhraněnost, ale podle mě dost lidí tohle odradí, a určitě to nebude fungovat jako GTA online, tomu neverim a nebudu verit asi nikdy. 

JINAK JÁ JSEM TAKY RDY, ZBRANĚ Z GTA ONLINE CLAIMNUTÉ, UŽ SE TĚŠÍM, TEĎ SI DÁVÁM NÁŠUP RDREDEMPTION1. Potřetí, to jsem žádnou hru mimo Maxe Payna 2 (12x) a LOTR:ROTK (na pc s kámošem 6x) nehrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mám předobjednáno na Gameonsale a dnes mi přišel email :-(

dnes jsme se dozvěděli, že vydavatel hry TAKE 2 se rozhodl že nedopustí aby se jejich hra dostala do oběhu ještě před D1, jako tomu bylo u Tomb Raider, kterou zákazníci u sebe měli již týden před oficiálním vydáním.

Vydavatel tedy tuto hru posílá nám, prodejcům až ve čtvrtek, tj. 25.10. a ne dnes, 24.10., jak jsme měli původně slíbeno.

Tento datum odesílání hry z TAKE 2 je pevný a žádný jiný obchod nebudu mít hru dříve, než 26.10., což je den vydání. My okamžitě v tento den hru přebalíme a posíláme k Vám, nebo ji pro Vás můžeme nechat na osobní odběr na pobočce v Kladně, kde pro Vás budeme celý víkend, pokud by jste si chtěli hru vyzvednout osobně.

V případě dopravce Zásilkovna, DPD a Česká Pošta, Vám hra dorazí následující pracovní den, tj. pondělí.

Moc se omlouváme za komplikace s tímto způsobené. Je nám jasné, že mnozí z Vás potřebovali hru již na víkend. V tomto případě prosím napište a my Vám objednávku zrušíme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, Dlady napsal:

Moc se omlouváme za komplikace s tímto způsobené. Je nám jasné, že mnozí z Vás potřebovali hru již na víkend. V tomto případě prosím napište a my Vám objednávku zrušíme. 

Mne psaly originály.cz něco podobnýho. Ze to u mě tím pádem bude v úterý nejpozději...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, rkolarik napsal:

Tohle je snad poprvé ve své dlouhé hráčské kariéře, co řeším, abych měl hru v den vydání :biggrin:

 

mě se v minulosti podařil solidní ojeb když mělo vyjít Diablo 3 na PC...všichni všude plašili hajpovali a odpočítávali minuty, vyhlíželi pošťáky, nechali si posílat z objednaných krabicových verzí klíče, aby mohli pařit od první minuty. Všechny skladovky vyprodaný. Já měl v den vydání volno. Šel jsem do Tesca a tam když jsi jim ukázal jednu stránku z jakýhosi časopisu tak ti prodali Diablo za 700,- místo za 1400,- . Nedoufal jsem, že se mi to podaří. Počítal jsem s tím, že to bude všude na pořadník nebo vyprodaný už v 7 ráno. Přišel jsem tam,  jen tak jsem se zeptal baby na informacích jestli tam mají tu hru a jestli mi ji prodají. Baba ji vytáhla z podstolu a řekla, že jo, že neví proč by ne. Tak jsem si fofrem sehnal přes ulici v trafice ten časopis, ona do něj dala razítko a prodala mi Diablo za 700,-  :D já byl tehda heppy jak 2 grepy a když jsem to psal potom na Diablo3 forum, tak mě tam málem zabanovali, protože ti co neměli ten klíč tak furt čekali na poštěváka:unsure::biggrin: ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu