Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
tofi

Red Dead Redemption 2

Recommended Posts

před 9 minutami, liborpoulik napsal:

PC verze nedávno potvrzena!

Noo, nevím, nebyl bych si tím tak jist. Někdo říká, že jo, jiní zase ne. Rockstar to nepotrvdili, ani nevyvrátili, každopádně pokud bude, tak podle mě tak za rok, možná víc :( Ale rád se nechám překvapit :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
V ‎01‎.‎10‎.‎2018 at 18:47, mirai_trunks napsal:

bude to stejne jak s gta 5. pc verze pozdejc a pak remastr na ps5 a celkove 100M kopii prodano za 6 let:) 

:D no, tady ten rozsah nemusí sednout úplně každýmu, jako jo, ta hra má potenciál, ale podle me to nemá tak velkej potenciál jako GTA5... nevim no, onlajn si myslim, že taky ne... GTA je takový dost casual a tohle mi přijde jako lehce upjatější pojetí, je to logický, ale na druhou stranu trošku nesmyslný, nikdo nekritizoval GTA za to, že u sebe nosíš 500 zbraní. a tohle vypnou, nikdo nekritizoval gta za to, že se nemusí udržovat zbraně a tady je to taky, nemluvě to tom krmení tý svojí tlupy, do čehož tě hra nepřímo nutí. přece jenom nevim, jak jste to cítili vy v rdr1, ale mě dost vytáčelo, že se cestuje na koni dálky, když jsem to hrál podruhý, tak mi to už nepřišlo a teď vůbec, ale tam budou pláně jak hovado a cestování koněm... a 10 minut nikde nikdo. ne jako v gta žijící svět. Ta hra podle mě tímhle bude trpět,  tím, že se trošku vyhranila, já jsem rád, já mám rád přesnost a vyhraněnost, ale podle mě dost lidí tohle odradí, a určitě to nebude fungovat jako GTA online, tomu neverim a nebudu verit asi nikdy. 

JINAK JÁ JSEM TAKY RDY, ZBRANĚ Z GTA ONLINE CLAIMNUTÉ, UŽ SE TĚŠÍM, TEĎ SI DÁVÁM NÁŠUP RDREDEMPTION1. Potřetí, to jsem žádnou hru mimo Maxe Payna 2 (12x) a LOTR:ROTK (na pc s kámošem 6x) nehrál.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu