Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Závislost na hrách jako diagnóza


Martinoslav

Recommended Posts

  • 2 months later...

Tak já dřív hrával pořád.Jen jsem chodil do práce hrál. Žádnej venek.Maximalne v pátek na pivo na chvily.Jinak jsemmuze tendenci hrával od 2 poledne kdy jsem přišel z práce dom11 večera. Když jsem měl volno 9 rána do tri do rána. Třetí rok nehrají. Tenkrát  mi odešla PS3 a já zjistil že mám spousta času

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani nevíš jak se mi ulevilo když mi PS3 odešla. Já totiž hrával pouze multak cod a bf( singl jsem nikdy nehrál a ani jiné hry) A často docházelo k tomu že konzole letěla oknem. Měl jsem tak 5 kusů do roka. Je to o nervy a prostě to hraje spousta idiotů. Kde jsou ty časy kdy v době mw2 to hrály pouze normální jedinci.

V 7. 2. 2018 at 18:58, Martinoslav napsal:

Po vzoru Američanů by  jsme měli zažalovat Sony a vysoudit miliardy. Vlastně za vše může Sony. Nebejt vlastně gran turisma tak je možné že dnes  PS4 či oné nemáme. Je to o to horší že vlastně v době kdy pomocí sluchátek můžeme kecat s kamarády vlastně nemusíme chodit ven.

///EDIT drak3go: Příspěvky nad tebou se NECITUJÍ!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo multak je zavislost. Zvláště když máš sluchátka a pokecas.

EDIT @SAIXX přečti si laskavě pravidla a necituj předchozí příspěvky!

Ale jak sem psal tři roky nebrání. Málem sem přišel o nervy. PS4 je drahá na to aby lítaly z okna ven. Dnes ale v době kdy vyšel Pugb fortitine vážně uvažuji o pořízení PS4. Aspoň se odfiltruji blbci co zustanou u cod a bf. Čekají nás skvělé zítřky. Tvůrci cod a bf budou nuceni dělat kvalitnější střílečky pokud nechtějí v době Pugb a fortitine umřít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu