Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kingdom Come Deliverance


Recommended Posts

Já předobjednal tu světovou tady u nás za 1650,- při aktuálním kurzu...na hru se těšim jak bejk, akorát nevim kde na to budu brát čas protože sem zabředl do Division a ještě tu mam na stole Monster Huntera k vybalení....tak nevim nevim..ale asi KCD dostane přednost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tucha, že Kuna ji ještě má. Za těch 3500 :D A to mi přijde jako naprosto nepřiměřené. Když ohlásili světovou, čekal jsem cenovku tak 2500, těch cca 1800 je luxusní cena a nevím, kdo dělal ty cenové poměry. 

Na Surtepu snad mají dokonce tu světovou. Ale za 2800, uvidíme, kolik jich dovezou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U toho surtepu opatrně, předobjednal jsem si z tama loni tři sběratelky a ani jednu mi nedodali. Dvakrát mi den před vydáním, jednou dokonce až den po vydání po mém dotazu napsali, že mou předobjednávku ruší. Jednalo se tuším o horizon zero dawn, destiny 2 limitku (tehdy byla u nás nedostupná) a ještě jednu na kterou si nevzpomenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 1 hodinou, Maram45 napsal:

Mám tucha, že Kuna ji ještě má. Za těch 3500 :D A to mi přijde jako naprosto nepřiměřené. Když ohlásili světovou, čekal jsem cenovku tak 2500, těch cca 1800 je luxusní cena a nevím, kdo dělal ty cenové poměry. 

Na Surtepu snad mají dokonce tu světovou. Ale za 2800, uvidíme, kolik jich dovezou.

Ani na Kumě ji nemůžu najít, máš odkaz?

Jinak zdá se mi to anebo ta světová CE (ve tvém příspěvku horní obrázek) má bohatší obsah a přesto je levnější, než CE vydaná pro Česko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.eurogamer.cz/articles/2018-02-08-prijte-na-startovni-veirek-kingdom-come
Program akce v Praze:

    ➡ 08:00 - 18:00 - Volné hraní na konzolích PlayStation 4 Pro a na speciálních počítačích s tématikou hry Kingdome Come: Deliverance
    ➡ 18:00 - Zahájení speciálního programu - Moderátorem večera bude Mikoláš Tukan Tuček!
    ➡ 18:15 - Rozhovor s "otcem" Mafie 1 a KC:D Danem Vávrou!
    ➡ 18:30 - Křest hry a následně volné hraní
    ➡ 18:45 - Soutěž o merch Kingdom Come: Deliverance!
    ➡ 19:00 - Rozhovory s oblíbenými streamery jako DeeThane, Lelek nebo CzechCloud!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, drak3go napsal:

Ani na Kumě ji nemůžu najít, máš odkaz?

Jinak zdá se mi to anebo ta světová CE (ve tvém příspěvku horní obrázek) má bohatší obsah a přesto je levnější, než CE vydaná pro Česko?

Tak promiň, teď se dívám, že už tam není, ale dlouho byla. A ano,máš pravdu, ten horní obrázek  (steel atd) je min. o tisícovku levnější,  než ta naše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit: Tak oprava - z nějakého důvodu mi nejde předobjednat. Nevím, jestli je problém jen u mě.

Z anglie jde teď předobjednat také limitovanou sběratelskou edici pro všechny tři platformy. Měli by to k nám poslat bezproblémů (nic o neposílání do zahraničí nepsali). Akorát nevím, jak to bude s češtinou. Stojí nějakých 1980 kč i s dopravou, což je oproti cenám u nás za obě konzolové verze rozdíl dokonce 1000 kč, PC verze už na heurece není.

 

https://www.game.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/AjaxCatalogSearch?storeId=10151&catalogId=10201&langId=44&pageSize=48&beginIndex=0&sType=SimpleSearch&resultCatEntryType=2&showResultsPage=true&pageView=image&predictiveSearchURL=&searchTerm=Kingdom+Come+Deliverance%3A+Collectors+Edition&searchBtn=z

 

720320_pcw_b.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu