Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kingdom Come


RakovinaRohu

Recommended Posts

máš naprostou pravdu...já byl na vojně u lukostřelců :biggrin:   ony ty problémy jsou asi všude...v Origins -než jsem šel do práce-vymlátím římany..skočím na koníka a on se ani nehnul ...asi mu došel benzín...skočím na druhého a ten byl v pořádku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě.. aby nakonec hra nebyla rozbitá ještě víc :D S kamerou při jízdě na koni problém nemám. Pořád se centruje standardně.

Ale tu louč bylo dobrý právě vytáhnout/zandat bez lezení do inventáře. Obzvlášť když s ní potřebuješ rychle manipulovat. Takhle to trošku vytrhne z akce, ale nic s čím by se do dalšího updatu nedalo žít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam ta celá budova je prošpikovaná zavřenými dveřmi, truhlami, skříněmi.. tohle ale nebude bug, prostě je za zamčenými dvěřmi. Zkus lockpick :) neměl jsem s tím ho navštívit přes den problém, většinou seděl na přístupnym místě a něco psal. V noci pořád spí na jednom a tom samém pokoji v horním patře. Jde vychytat čas, kdy se někteří obchodníci nebo měšťané, co tam taky spí, vracejí zpět, nenápadně je omráčit a vzít jim klíč, pokud máš problém se zámky. S tím si lze odemknout v podstatě téměř jakoukoliv místnost na rychtě. Ale doporučuji tam šmejdit přes den, páč v noci tam spí hodně lidí a pokud někoho omráčíš, probudíš tím ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem právě zapomněl napsat, před patchem jsem tam chodil normálně. Po dřevěných venkovních schodech do patra, pak přes jedny dveři, do druhých a tam seděl vetšinou u stolu :D A včíl lock :D

Zítra sa na to eště mrknu, kdyžtak počkám do dalšího patcha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, taky jsem tam šel pro úkol a říkal jsem si, že má asi dovolenou [emoji4] tak jsem šel jinam. No, počkáme tedy. Zatím se vydám pro knihu do kláštera. Tedy jestli tam někudy vlezu, protože těžký zámek jsem ještě nedal [emoji4]

 

Kua, teď jsem zjistil další Bug. Když najdu ty ptáky v lese a chci je dát lovci, tak se to kousne a pomůže jen vypnout PS4. Vysrat se na to. Dvakrát po sobě. To tedy byl výtvor ten poslední patch. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsem stepoval před rychtou v ratajích od osmi do osmi a furt zamčené :D Btw po tomto patchi sa mi po rychlém cestování načítají třebas textury ratají cca deset vteřin. Prostě mne rychlé cestování vyplivne před horní branou a vidím jen holý plac, pak sa postupně začnou načítat textury a po 10 vteřinách tradá, už sů rataje :D

 

Ale abych jen nesypačovál, tak bez spojlerů snad mohu napsat jen to, že Přibyslavice byly epické. A to mne právě kaká nejvíc, člověk si říká, bohajeho, to je pronadpecka. A pak dá rychlé cestování a pocit je v čudu. Ale beztak furt hraju dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak patch 1.05 je venku, cca 15,2 gb :D

 

EDIT: Takže louč už ide vytahovat, grafika sa mi zdá se o něco málo zlepšila, doskakování také, no, nechcu malovat kinect na zeď ale Vávra možná vydal první skutečně opravný patch a samozřejmě možnost Uložit a odejít do hlavní nabídky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třikrát hurá! U mně už konečně šly dokončit dva před tím buglé questy - aktivita pro Vagabunda + Šibeniční bratři. 

@Mandaz Doskakování textur a grafika je určitě lepší než před patchem. Je to na úkor prodloužení loadingů, což ale vítám. Alespoň se vše stačí vykreslit, hlavně po fast travelingu, přičemž prodloužení loadů není nijak bolestný.

Bohužel jsem se v hlavním úkolu

Spoiler

"Obléhání"

právě setkal s dalším bugem -

Spoiler

když mám pokecat s hlavním uhlířem a požádat ho, aby dodal Robardovi smůlu (bod F na mapě), tak přede mnou začne automaticky zdrhat, jen co mě uvidí, a pokecat s ním nelze, což je hovadina, jelikož hraju stylem bez jediného zabití. Nikomu jsem za 90 hodin neuškodil ani nikoho nezabil, přesto se chová, jako bych vyvraždil všechny v okolí. Myslím, že není třeba tento podúkol plnit po pokračování v hlavním questu, nicméně trofej "Talmberger" kvůli týhle chybě nelze splnit. A tak přichází na řadu opět testování starších sejvů, jestli ten blbeček bude v pohodě v dřívější fázi.. Ten úkol "Obléhání" se totiž prolíná s dalšími vedlejšáky, a tak můžu mít zkrátka poškozený progres už několik desítek hodin a ani o tom nevím. Update tohle neopraví, protože buglé questy je třeba rozehrát znova, pak se oprava projeví.

Za mě teda nadšení z updatu trochu vyprchalo, přesto (zatím) převažují pozitivnější pocity. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohráno. Za mě spíš zklamání. Konec nemastný neslaný, otevřený, což nesnáším. Celkově mě příběh ani nudný soubojový systém (přpomíná mi to máchání plácačkou na mouchy), nějak extra nebavil, občas fajn nápad, fajn žert, ale celkově slabota. A taky to jak už někde psali černobíle rozhodování, nic mezi. 6/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Mandaz napsal:

Jo jde, jen nesmis odjet s Ptackem na jednu schuzku, az vsechno dokoncis tak potom teprve s nim odjet a to je uplny konec. Oni ti to tam I napisou :)

Upraveno uživatelem basildon
Necituj předchozí příspěvek! Dodržuj prosím pravidla.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Mandaz Jenom si dávej pozor na to, že některý side questy pak už z podstaty věci nepůjdou plnit!  Do PM ti pošlu menší spoiler.

A taky některý vedlejšáky musíš splnit za určitý čas nebo zfailujou. Doporučuju si dávat pozor, co ti zadavatel řiká nebo si přečíst quest log. Dá se to z toho celkem dobře odvodit, že quest má celkem prioritu a může skončit neúspěšně, když ho necháš dlouho ležet.

Ještě se musím opravit:

V 3/18/2018 at 0:45, LuKyno. napsal:

Třikrát hurá! U mně už konečně šly dokončit dva před tím buglé questy - aktivita pro Vagabunda + Šibeniční bratři. 

Za mě teda nadšení z updatu trochu vyprchalo, přesto (zatím) převažují pozitivnější pocity. 

Přišel jsem na to, že se o bug vůbec nejednalo. Sice vůbec nevím, jak tomu došlo, že mě uhlíř nesnášel, ale jakmile jsem se nechal zavřít do vězení (stačí menší přestupek, třeba nevytažení louče přes noc), nenávist NPC se resetuje, a poté se mnou mluvil a nepoviná část questu šla bez problémů splnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dneska dohráno a za mne spokojenost, dal bych 9/10.

Příběh mne bavil, sajdkvesty taktéž, soubojový systém mi připomněl for honor a po začátečních problémech jsem byl schopný dokonce řetězit komba :D  Poslední story mise byly pro mne výborné.

Z negativ vidím hlavně bugy. Bugy bugy a bugy. Nebýt jich, hodnocení by bylo vyšší. Jedna z mála her,  na jejíž kvesty jsem si vzpomněl třeba i při delším svařování na stavbě a přemýšlel, jak na určitý kvest :D

Kaketcome si určitě nechám na disku a budu sa k němu rád vracet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

2018052314202237317.jpg

 

DLC, těším sa hlavně na dokončení příběhu Henryho a samozřejmě na avantýry pana Ptáčka. A su zvědavý jak sa popasujů se ženskou postavou.

 

EDIT: Pokud nepůjde obrázek rozkliknou tak tady http://2i.cz/i/ZhkyO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu