Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kingdom Come


RakovinaRohu

Recommended Posts

  • 1 month later...

Takže fčera jsem se vrh do víru DLC a mám pár postřehů.

Dlc je implentováno přímo v souboru updatu, takže po zaplacení nemusíte nic stahovat. Ale pozor, nástraha jak sypač. Hru mám dohranou a poslední sejv v epilogu jsem loadnul s tím, že sa mi zjeví nový kvest. Ale prdlačky milostpane. Z obrazovky ihned po nahrání pozice na vás sice bafne oznámení. že je dlc zakoupeno a že si máte dojít k Divišovi do Talmberku pro zadání, realita je taková (aspoň u mne byla), že žádný kvest sa nepřidá a tím pádem ani jeho lokace. Takže jsem šel na pasblink do Talmberku a tam po skoro hodinovém hledání a jmenování pana Vávry všema možnýma jménama i zájmenama našel Diviše prakticky zazděného v obvodové zdi hradu :D

Naštestí sa s Divišem dalo aspoň mluvit a dal mi konečně kvest, který sa mi světedivsa dokonce i zobrazil.

Pak sa mi ještě rozbila textura hradu a já se propadl aj s AlBurákem padacím mostem. Ale poté bugy skončily a za dobu cca 4 hodin jsem nenarazil na žádný další vážnější.

Ale přímo k obsahu dlc. Budete potřebovat peníze, hodně peněz, takže pokud nejste spořivý skorodůchodce z juhopolska, budete první hodiny jen a jen mydlit kumány a prodávat jejich vybavení aby jste měli nejen na stavbu, ale i zajištění potřeb dědiny (uhlí, kamen, obilé a dobytek) a i na její chod.

Po pár odehraných hodinách se mi podařilo postavit jen pár základních budov, takže u mne to bude asi nadeléj. Zatím si netroufnu dlc hodnotit, uvidím až po jeho dohrání a jestli se náhodou nesetkám s dalšíma bugama

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 5. 2018 at 20:54, liborpoulik napsal:

Chystá se nějaký další patch, nebo už je ta hra opravená a nevěnují se tomu ? Dlouho jsem o tom nic neslyšel.

KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

https://doupe.zive.cz/clanek/kc-deliverance-from-the-ashes-znate-jindru-vsechno-spravi-recenze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

zdravím..s otvíráním zámků jsem měl taky problém ale řešil jsem to že jsem tak dlouho nastavoval odemykání/-vstávat od truhly a zase zpátky až jsem měl ten žlutý kotouček ůplně na spodní hraně systému zámku-zhruba pár cm před..takže mi to neuhýbalo do boku a bylo to jednodušší-pak u jednoduchých zámků se ti to bude už otvírat samo po zvětšení odbornosti..navíc doporučuji elixír tichošlápek na dobu několika minut ti to hodně zvýší odbornost při otevírání zámků takže i nejtěžší zámky jdou..i když jsem z počátku hry klel..tak pak jsem si to užíval..a paklíčů jsem na konci měl několik set...ani jsem už to neprodával..jinak se dají koupit..hodně mají i lapkové které likviduješ..v truhlách na jejich táborech...atd..pokud mohu poradit-zaměř se na čtení a chemii-elixíry-takový meč Svatého Jiří namazaný jedem nemá chybu...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za hodnocení..všiml jsem si také že hra s velkou pravděpodobností bude evidovat i počet zlomení či otevření a odmění pak nějakým volitelným zlepšením právě těch otevírání truhel...jako třeba jak budeš střílet zajíce tak nejen že pak maso a jiné prodáš..tak najednou se Ti objeví že ses zlepšil ve střelbě..taky třeba i  sběrem bylinTě hra odmění...a to tak bude asi u všeho-čím více cviku a akce tak to potom jde lépe..akorát jsem měl strach z toho výcviku se zbraněmi-absolutně se mi to nedařilo..ale jak jsem začal používat ten jed tak jsem celou hru projel jak Terminátor a na to cvičení jsem kašlal..jo a koně si kup Jendu a to zavčas  hned jak budeš mít dost peněz nevím jestli později už ta možnost koupě bude možná/nejvíc uveze-je to pro tebe takové uložiště/taky mi to poradili za což znova děkuji/ toho co ti pak dají to je chcípak...:biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohodě dedo. Radim ti jak hra hned dovolí. Tak jít na kolbiste s Bernardem. Tam jsem se toho naučil hrozně moc se zbraněmi a jaký zbraně fungují na co. Jak už jsi pak lepší. Jsou i lepší nepřátele. Takže já palcat. Perk Mistr pretlacovani a dostaneš se s ním do klinche. Vyhrajes to pretlaceni a než se vzpamatuje, frsknes mu jich pár po lebeni a to nestojí žádnej s železnou helmou na hlavě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V 2. 8. 2018 at 9:24, lostkojot napsal:

Safra, taky někomu nejde odemykání, zlomim všechny šperháky , úplně mě to frustruje :-) pořád jen sháním šperhaky a nikdy nic neodemknu, všechno hned zlomim..

Jako se vším ve hře, čím více zkušeností na dané dovednosti (= čím více ji používáš), tím lépe se ti povede. Taky perky výrazně pomáhají. Takže ano, ze začátku frustruje, později otevřeš vše s prstem v nose :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu