Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kingdom Come


RakovinaRohu

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Takže nakonec jsem neodolal a dlc si kůpil. Dohráno za cca osm hodin, z teho jsem ale tak dvě hodiny ničil enemáky v turnaju. Obsah dlc jsou prakticky jen bitky a nějaké to šerlokholmesování.

Bitky jsou pro veterány víceméně brnkačka, měl jsem potíže akorát s jednou, kdy jsem šel místo pro pomoc na bandu sám. Žádná bitka nebyla extra epická, prostě taková normální šarvátka.Hlavně finální mne jemně zklamala, zkazky o tom, že na jednu dědinu táhne celá banda a ono osm chlápků, z teho akorát jejich velitel přežil víc než jedno žihadlo :D Příběh inspirace pojnhub. Po technické stránce, doskakování objektů po rychlém cestování asi neopraví nikdy a občas mne štvalo prolínání textur.

Dlc mi přijde jen jako pospojovaných pár (4) výjezdů po rychlomapě, pak bitka a zpátky do tábora. Mezitím dvakrát šerlokholmes style.

Za mne opět 6/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já musím říct, že vyčkávám s příběhem, takže skáču kolem jak haťko paťko a postupně se prokousávám k Přibyslavicím, kde až vyjde ROJÁL EDICIJA, tak začnu budovat, přijde mi to hned první den a pekně pojedu už jen příběh a ty vedlejšáky, co se vyskytnou až dál. ale aspoň nenechám pověsit fricka a matouše -:D a dám je do hospody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Takže včera vyšlo poslední DLC, babské story. Po zkušenostech z minula jsem eště nekupoval a dobře udělal. Známý koupil a je z něj prakticky neplacený betatester, bo prý toli bugů neviděl od jugoslávie napadení. Nejhorší prý bug, který po vlezení do jekéhokoliv obchodu prakticky znemožní cokoliv koupit, protože zmizne tlačidlo/možnost na obchodníka promluvit. Ale zase prý pomáhá, když několikrát zkusíš vejít a hned zase odejít z obchodu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
V 12. 6. 2019 at 7:02, Mandaz napsal:

Takže včera vyšlo poslední DLC, babské story. Po zkušenostech z minula jsem eště nekupoval a dobře udělal. Známý koupil a je z něj prakticky neplacený betatester, bo prý toli bugů neviděl od jugoslávie napadení. Nejhorší prý bug, který po vlezení do jekéhokoliv obchodu prakticky znemožní cokoliv koupit, protože zmizne tlačidlo/možnost na obchodníka promluvit. Ale zase prý pomáhá, když několikrát zkusíš vejít a hned zase odejít z obchodu....

Ja neměl jedinny problém 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu