Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kingdom Come


RakovinaRohu

Recommended Posts

Dostali jste se někdo už k nějakým soubojům? Co jsem se díval na dnešní stream na hrej.cz, tak ty souboje vypadaly úplně strašně. Někteří protivníci jenom stály a čekaly až se do nich začne sekat, jiní pobíhali po bojišti jak na drogách a když už došlo k nějakému souboji, tak ten pohyb celkově působil strašně křečovitě, trhaně a prostě nerealisticky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak odehráno cca čtyři hodinky.

Hlavně za tu dobu jsem narazil na jeden bug, kdy se mi smíchaly dvě textury dokopy. Párkrát sem zaznamenal slabší pokles fps a to ve filmečcích. Občas také propírané doskakování textur kazí prožitek, vždy sa jednalo o stěny/fasády budov. Grafika kromě mimiky postav je také pěkná. Hráno na PROfesionálním NADstroji, aktivovaný supersampling z bety fw a větší hučení jsem zaznamenal dvakrát, pokaždé při filmečku a tak na cca 5 vteřin, pak se zase utišil.

 

Kvesty a jejich řešení mi přijde celkem logické, až na to, že v celé dědině byla jen jedna lopata :D Souboje (zatím pouze proti lapkům) mi připomínají styl for honor, akorát propracovanější a vícesměrové.

 

Jako zatím sem mile překvapený, čekal jsem nějaký nepřekonatelný bugfest. Ten se ovšem zatím nekoná a pro mne se jedná o celkem povedený skorosimulátor středověku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem na dvaceti hodinách a narazil jsem na jeden bug, který brání v pokračování hlavní dějové linky. Nechci moc spoilerovat, ale ona postava kterou mám zabít se reálně předemnou propadla do země, load nepomohl, vždy když se k ní přiblížím tak se propadne.... Nahlášeno přes Steam a prý o chybě ví a budou jí řešit, kdy to nikdo neví. Tolik k bugům, ale hra celkově překvapení, až na technikou stránku a někdy krkolomné ovládání (hlavně koně) :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nepletu tak i Skyrim měl bugy který bránily v postupu a to vytvářela Bethesda s daleko větším rozpočtem. Takže nechápu proč někteří pořád tak na tuhle hru útočí... Bugy měly i větší hry při vydání.... Unity, Batman, zminovanej Skyrim kterej byl zabugovanej ještě víc než KCD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na ps3 a i chvilku na ps4 jsem hrál bez připojení k netu a skyrim se mi takto podařilo dohrát :D Bez jakéholiv opravného patche :D ale je pravda, že hru jsem musel po cca půlhodině vypínat aby mi moc nenakynul save a ze skyrimu se nestala promítačka diapozitivů :D

 

Jediný bug, kvůli kterém mi nešla dohrát hra, mne potkal v Zaklínaču3. S Triss ve sklepě nešel aktivovat svícen a nepomohl ani prd a ani následné připojení k netu a tahání patchů :D na ten svůj opravný sem čekal snad dva měsíce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak právě mi vyskočil nový patch, prý 1.03, a při přípravě stahování mi to vyhodí chybu (HTTP status code 403) :D

 

EDIT:

Tak změna, napodesáté se mi stahování rozběhlo, patch má krásných 12,982 gb. Takže odehráno cca 6 hodin, první patch stahován cca 20 hodin, u druhého to bude obdobné...

 

EDIT2:

Aha, takže koupím placku, první den patch cca 23gb, za dva dny další patch cca 13gb. Takže za necelý týden musím tahat patche o velikosti cca 36gb... A to se vyplatí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, liborpoulik napsal:

Jakou to má grafiku na ps4 ? zkoušel jsem jen warez na pc, full hd, medium a přijde mi to velmi hezké, jestli tady někdo zkoušel obě verze pc, konzole ?

Na ps4 to bude asi slabší.

 

PC master race verze na TOP HW je samozrejme lepsi, ale zase takovy rozdil v tom neni a vzhledem k cene PS4 neni co resit

[4K] Kingdom Come Deliverance – PC 4K Max vs. PS4 Pro vs. Xbox One X Graphics Comparison

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase takový rozdíl v tom není? No.....upřímně....ten rozdíl je často propastný. Zaráží mne, že i xbox x podává tak špatnej výsledek. Ovšem, ruku na srdce....je otázka na jakém HW ta PC verze běží plynule. Zase v jakém nastavení by to jelo a bylo to  pořád na úrovni konzolí, toť otázka. Je to nastavení tuším max. Bohužel WH si s konzolovými verzemi sice asi práci dali, aby to jelo slušně, ale podle mne tu hru osekali v některých momentech až neuvěřitelně. Kde je někde na PC detailní objekt, je na konzolích jen mázlé nic, navíc bez detailů. Ale bavíme se tu samozřejmě o konzolích za 6k respektive za 9k respektive za 13k (ovšem u xbox x bych čekal mnohem detailnější provedení).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu