Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Takže fčera jsem se vrh do víru DLC a mám pár postřehů.

Dlc je implentováno přímo v souboru updatu, takže po zaplacení nemusíte nic stahovat. Ale pozor, nástraha jak sypač. Hru mám dohranou a poslední sejv v epilogu jsem loadnul s tím, že sa mi zjeví nový kvest. Ale prdlačky milostpane. Z obrazovky ihned po nahrání pozice na vás sice bafne oznámení. že je dlc zakoupeno a že si máte dojít k Divišovi do Talmberku pro zadání, realita je taková (aspoň u mne byla), že žádný kvest sa nepřidá a tím pádem ani jeho lokace. Takže jsem šel na pasblink do Talmberku a tam po skoro hodinovém hledání a jmenování pana Vávry všema možnýma jménama i zájmenama našel Diviše prakticky zazděného v obvodové zdi hradu :D

Naštestí sa s Divišem dalo aspoň mluvit a dal mi konečně kvest, který sa mi světedivsa dokonce i zobrazil.

Pak sa mi ještě rozbila textura hradu a já se propadl aj s AlBurákem padacím mostem. Ale poté bugy skončily a za dobu cca 4 hodin jsem nenarazil na žádný další vážnější.

Ale přímo k obsahu dlc. Budete potřebovat peníze, hodně peněz, takže pokud nejste spořivý skorodůchodce z juhopolska, budete první hodiny jen a jen mydlit kumány a prodávat jejich vybavení aby jste měli nejen na stavbu, ale i zajištění potřeb dědiny (uhlí, kamen, obilé a dobytek) a i na její chod.

Po pár odehraných hodinách se mi podařilo postavit jen pár základních budov, takže u mne to bude asi nadeléj. Zatím si netroufnu dlc hodnotit, uvidím až po jeho dohrání a jestli se náhodou nesetkám s dalšíma bugama

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky
V 27. 5. 2018 at 20:54, liborpoulik napsal:

Chystá se nějaký další patch, nebo už je ta hra opravená a nevěnují se tomu ? Dlouho jsem o tom nic neslyšel.

KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

https://doupe.zive.cz/clanek/kc-deliverance-from-the-ashes-znate-jindru-vsechno-spravi-recenze

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu