Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kingdom Come


RakovinaRohu

Recommended Posts

  • 2 months later...

Takže včera vyšel nový update, který přidává slíbené souboje/turnaj v kolbištích. A také nové dlc. Pokud by někdo měl náhodou problém jak začít kvest, musí prve za Ptáčkem do cca severovýchodního rohu mapy. Je v táboře poblíž místa, kde končila hra. Zatím mám za sebou dvě minuty, takže raději nebudu hodnotit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dostal sem sa z Přibyslavic k Ptáčkovi, a to sa dá hodnotit jako úspěch. Až na to, že ani když si dáš nový dlc kvest jako aktivní, tak sa ti nezobrazí cesta k němu a v popisu kvestu je, že prý máš čekat, až si Ptáček vyřeší své milostné pletichy :D

Naštěstí už kcd a vávru znám, tak jsem si vzpomněl kde jsem minule nechal Ptáčka a on tam chvalapanubohu byl a mohl mi zadat kvest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam odehrano 97h a zadne propadani texturou ani zadne jine bugy jsem nepotkal (ps4pro, zacal jsem hrat pred tydnem takze vetsina odehrano na predpolsednim updatu a vcera updatovano na latest)

hra je to skvela zacala bavit ale asi az po 20h odehranych hodinach nudnejsiho zacatku, nez se clovek zorientoval jak ten svet funguje, a musel jsem parkrat reloadovat questy ktere jsem posral moji blbosti :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dlc dohráno, trvalo mi to cca tři hodinky. Kvestů pomálu, naštěstí aspoň dobře a vtipně napsány. Kromě už popsaného problému při zadání úvodního kvestu jsem žádné výrazné bugy nezaznamenal.

Za mne 6/10, prostě obyčejné, krátké dlc, které zachraňují vtipné kvesty. Pokud nemáte rádi kanální humor, strhněte si dva body.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+-, párkrát mne při cestách přepadli lapkové, párkrát sem sa kujvil v lázních, jeden kvest jsem vyřešil pomocí meče asi rychleji než vávra-sensei zamýšlel. Ale když přimhouřím obě oči, víc jak tři a půl, max čtyři hodiny nee

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by sice melo ukladat, ale (nevim jak jinde na ps4) mi to obcas blbne, ze po vyskoceni do menu se to tvari jakoze ulozeno, ale ten save tam pak chybi a uz jsem tak parkrat ztratil postup ve hre, proto radeji chodim do hospody kde si vzdy pronajmu nocleh za 2 gr a tam se mi to ulozi v poradku a pred ukoncenim hry overim ze mam savegame v load games ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo sorry, jen ve tvojí posteli nebo v hostinci, se to da ukládat při spani, jinak je tam moznost SAVE and EXIT, to by asi mělo stacit. 

 

Ten save tam chybi po save and exit, aby sis to nemohl furt loadovat, když se ti nepodari nekomu vybrabcit kapsy, je to jen na ulozit a odejit. a pak prijit. proto to nejde loadnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím..neukládá se to i po návštěvě lázní...?Hru už nemám takže nemohu zkontrolovat...sejvovice jsem používal velmi málo..navíc se pak dají i udělat...a je lepší mít v hostincích zaplacené napořád protože vždy máš tu postel k dispozici kdykoliv... i v noci  a nemusíš shánět hostinského a navíc je myslím hospoda v noci zamknutá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Proč nemůžu mluvit s mlynáři? Musím nejdříve splnit questy u toho prvního mlynáře v ratajích? 

Kde najdu Bernarda (pokud se tak jmenuje, nepamatuji se) který mě cvičil na kolbišti v ratajích? Udělal jsem první lekci kterou mi vnutil quest a dál jsem chtěl jit trénovat mimo questy ale ten chlápek není nikde k nalezeni ani v jiných městech.. 

Zrovna plním quest s vyslechem zajatce v mrhojed :D to už je prý půlka hlavního příběhu je to pravda? Jestli ano tak jsem velice zklamán... Většina questu dost nuda a vlastně se ve hře nic moc nestalo. Běhal jsem víceméně od jednoho člověka k druhymu a ptal se kde je zrzek a podobný nesmysly :D až útok na Přibyslav vypadal zajímavě ale příliš krátce.. A taky se mi to dost sekalo takže se ta mise nedala skoro ani hrát. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S mlynáři můžeš mluvit i bez splnění kvestu u mlynářa v ratajoch, jen u nich nebudeš moct prodávat kradené zboží. Pokud u nich nemáš aktivní tlačidlo rozhovoru = bug. Pokud tě jen pošlou do perdele, máš u nich špatnou reputaci.

Bernard (pokud není přiběhovým kvestem vázán někde jinde, což by dle tvého popisu být neměl) je buď na horním náměstí v ratajoch a nebo na kolbišti. Pokud není = bug.

Měl bys být někde kolem první třetiny nebo prostředka příběhu, ale doporučuju dělat i vedlejší kvesty, kolikrát jsou lepší než story mise.  Přibyslavice se mi nesekaly, ale četl jsem drby, že by sa Vávra a spol. měli připojit k Bethesdě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu