Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chlubírna - aneb "dnešní pošta"


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Koukám že Amalur tu nikdo nepostoval, tak házím svoje fotky. Edice pěkná, jen teda mohla být levnější. Soška plastak ala ubi. Téhle edici chybí steelbook jako sůl. S obsahem edice jsem jinak spokojený. Co mě pěkně vytáčí je samotná krabice...edici zabalili do extrémně měkké krabice, stačí to lehce nešikovně položit a už je promáčklé rozek. Tuhle edici jsem bral v centrále mimozemstana, takže krom lehounke promackliny vše ok. Pomuchlane krabice, které sem viděl například v xzone tak to byl hnus. Tuhle edici přepravovat pak poštou musí být za trest, pokud to obchod dobře nezabali.

IMG_20200913_203245.jpg

IMG_20200913_203349.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem hlídal ceny a za krásných 3999 sehnal novou Warcraft 3 reforged sberatelku, která je limitovaná pouze na čínský trh a u nás se dala sehnat pouze od překupníků. 🤗 edice obsahuje sošku Arthase , prý resin, dále pohlednice, odznak a kód na hru, který lze využít jen na hraní čínských serverů. Až bude čas, postnu fotky Arthase jako Lich Kinga.

IMG_20200922_111901.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu