Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chlubírna - aneb "dnešní pošta"


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Tak uz jsem se taky dockal, do Praglu dnes odpoledne dovezlo PPL.

Nedoruceni od Amazonu je dost divny, neco podobnyho se mi jeste nestalo. Vetsinou to posilaj pres Deutsche Post a u nas to pak prebere Ceska posta, nebo to poslou rovnou DHL/PPL. Urcite bych to zkusil znova.

IMG_1675.thumb.jpg.44a2ad22d65493e4fadb94b1dbf107b1.jpgIMG_1677.thumb.jpg.fee664938afcc141dc01e5cce0a79e7f.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem znovu už včera večer, teď jsem dal spěšné doručení tak uvidím. Zatím tři objednávky mi mamazon doručil, ale pokaždé šly přes rakouskou poštu. Spokojený sem byl snad jen s první objednávkou. U druhé mi přišel rozbitý metalpak na civilizacu a u třetí sběratelka zabalená stylem krabica pichlá do hnědého papírového pytlíku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze zkušenosti...Lepší je objednat víc bůčků, aby byla jistota, že to pošlou v krabici. U menších zásilek v podobě bůčku či hry mi to vždy posílají v sáčku či kartonové obálce a to je vždy minuta strachu při otvírání.

kdykoliv beru sběratelku tak sem si na zabalení nemohl stěžovat, ale u her cítím mandazuv strach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek sa podařil, ale mamazon balení velké zklamání. Edica jen mrdlá v kartonové obálce bez jakéhokoliv polstrování. No, spíš výkres než karton. Samozřejmě přišla poškozená, ale naštěstí bůček v pořádku. 

 

IMG_20210429_150840.jpg

IMG_20210429_150743.jpg

IMG_20210429_150950.jpg

IMG_20210429_150959.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu