Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chlubírna - aneb "dnešní pošta"


Recommended Posts

  • Junior Moderators

Nedivím se že tomu nerozumíš, ale divim se že.na to odpovídáš, i když u tebe se to dá očekávat 😂😂

S kokinkem nemám nic, ale raději si dám vynikající dort a navíc ten dort vypadá skvěle a takový jen tak člověk neuvidi.

A dodržuj prosím pravidla fóra a necituj předchozí příspěvek ☝️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přiznám se že jsem si myslel jak jsem to poprvé viděl- že to je něco co sbíráte prostě ty věci okolo her-už tu něco podobného bylo......a že to je skutečný dort to mi nedošlo a diskuzi okolo jsem nesledoval-což byla chyba-člověku se stávají horší věci.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddworld Soulstorm má moc pěknou sběratelku. Soška Abea je sice plastak, ale kus pěkného plastaku. Artbook celkem obsahlej, klicenka a pohlednice... jediné co kazí dojem je metalpek, sice je hezký, ale pořád to je jen metalpek.

IMG_20210707_195505.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dneska mi DHLka dovezla Fuuraiky 4. V pátek podáno v Osace.

Bohužel to bude asi nadlouho moje poslední objednávka přímo z Japonska přes ebay. Ten už totiž vybírá automaticky VAT, což mi u této hry dělalo bez centu dvacet dolarů. Říkám si ok, to sa eště dá, nebudu už nic clít tady. Ale chyba lávky. Mandaz míní celníci mění. V pátek večer smska s tím, že zásilka podléhá celnímu řízení. Tak jsem v sobotu se střízlivou hlavou vyplnil veškeré potřebné doklady a zbytek nechal na DHL. No a dneska ráno smska i mejl s nutností uhradit dovozní clo/daň/služby DHL s krásnou částkou 1.179czk. A to jsem měl ještě štěstí, že jsem měl dopravu zvlášť (ne free shipping). Ptože kdybych měl free shipping naúčtovali by mi ještě i dopravu z Japonska do ČR dle ceníku platného v ČR. A to by byla eště hezčí pálka.

 

IMG-20210719-WA0014.jpeg

IMG-20210719-WA0016.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvažoval jsem o tom. A kdyby pán bůh Radegast s chloroformem dal aj nějaků japonku bych si dotáhl jako preorder bonus :D

 

EDIT: Ale zase čumím na rychlost dodání, podání pátek kolem desáté odpoledne v Japonsku a dodání dneska ve tři ve Vizovických vrších. S tím by měla velké problémy aj zásilkovna nebo dpd. O české poště nemluvě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam byl problém hlavně v tom, že ebay mi nebyl schopen poskytnout tzv číslo IOSS a tím pádem celníci nemohli jakoby spárovat mnou zaplacenou daň u ebay s tímto balíkem. Takže jsem musel znovu zaplatit dph a ještě zastupování DHLkou při komunikaci s celníkama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se tak dívám, tak se už moc nevyplatí čekat, že  něco projde a na férovku to na celním úřadě oznámit. 

Mandaz není výhodnější si to koupit již na jpn účtu. V dnešní době, už jde i hry přenášet na hdd, tedy jen u ps4. Pokud máš slabý net, jako v minulosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska přišla sběratelka avenžrs. Za těch 1949cz peněz akorátprajz. Výborně hodnotím hlavně posílání edice přímo v originál shipperu i s vycpávkama. Ale dát za edicu víc asi bych byl zklamán. Jo a foto kapitána teplometa...

 

IMG-20210723-WA0020.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu