Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chlubírna - aneb "dnešní pošta"


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
před 4 hodinami, djbrouk napsal:

@Martinoslav To kámoš ani já nevěděl,že když se ztratí balík = někdo ukradl,tak ti dají kompezaci 300 kč.😏Takže jsem ztrátný asi 5000 kč. 😢 Takže lidi pozor,takže příště jen připojistit nebo jít ke konkurenci.

Jako nechcu být jako dračí všeználek, ale zásilkovna má ve svých podmínkách/parametroch služby mezi námi napsáno, že každá zásilka je automaticky ohodnocena na 300kč. Můžeš si jako odesílatel nastavit hodnotu zásilky větší, ale max do 5t s tím, že za každou započatou stokorunu hodnoty zásilky nad 300kč si připlácíš 50 haléřů. Osobně si připlácím připojištění za odeslané zásilky když její hodnota (cena za kterou prodám) přesháne 1500.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zásilkovna má základní pojištění opravdu 300kč a pokud je to dražší zásilka připlácíš si. Já pojištuji na výšku hodnoty jak u zásilkovny tak u pošty. Oni si tyhle zásilky víc hlídají takže pravděpodobnost ztráty balíku je menší. Těch pár desitek korun mě nezabije a mám jistotu že dorazí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu