Jump to content
Maram45

Chlubírna - aneb "dnešní pošta"

Recommended Posts

Tak první sem amíkovi s pomocí mého osobního překladatele poslal zprávu, co mi došlo plus fotky. No a zeptal sem sa ho, estli dá refund nebo pošle nový. On že si mám zažádat o vrácení zboží přímo přes ebay, kde je i spešl kolonka na poškozenou zásilku. Tak sem vyplnil formulář, amík ho behěm pěti minut potvrdil a bylo hotovo. Pak jen zásilku zabalit stejně prachbídně jak byla a tradá na poštu. Refund zaplacené částky dá až mu bůček přijde. A v noci mi psali z paypalu, že poštovné mi už uhradil.

Takže tak. Nakonec možná eště vydělám, bo sem bůček platil když byl slabší dolar, zato teď vyletěl nahoru a v přepočtu dostanu víc love než sem mu zaplatil :D Ale horší je, že mezitím zdražili bůčky na resi3 nad 2t v přepočtu a na to házím bobek.

Hoši zlatí, tak sem vzal další kousek. Pokud bude martyn namítat, že pořád něco kupuju, tak se mi podařilo prodal 2 série zaklínač sošek a hnedle jsou penízky na nové kousky. 🤗 edici ještě nafotim a hodím fotky, už nemám čas ani rozbalovat 😄🤗😄

IMG_20200518_111009.jpg

A další várka spermií na koberec😄 PS. Rozdelam večer, kuli vám sem o obedove pauze rozdelaval a fotil jak o život. Jinak sem vykoupil vše zajímavé z již vydaných věcí. Případné unboxingy budu posílat už jen na nové věci...Takže za měsíc až :D...

IMG_20200519_110705.jpg

IMG_20200519_112223.jpg

Včera sem rozbaloval, posazoval do vitrín a podelim se s váma o fotky, ať máte inspiraci do čeho naházet prachy 😀

A v současné chvíli vše, pro mě zajímavé na mamazonu či jebaji je vyprodané, vykoupené, nebo za nesmysl ceny. Takže krom tlou2 a greymoor nemám objednané nic 😃. Tlou2 asi ani postovat nebudu, protože to budete mít všichni honiči.

PS: Mnich jak by z pr dele vypadl Manasoj 🧐 náhoda? 🤔

IMG_20200519_202143.jpg

IMG_20200519_202415.jpg

IMG_20200519_203633.jpg

IMG_20200519_210701.jpg

IMG_20200519_211509.jpg

IMG_20200519_214954.jpg

IMG_20200519_221151.jpg

IMG_20200519_222001.jpg