Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chlubírna - aneb "dnešní pošta"


Recommended Posts

Odvolávám co jsem slibovala ruším co jsem zakázal. 

Démon edice (kočky jsou démoni), nebolí kocúr edice Blacksad. Trefil sem víkendovou akci na Amazonu za 49 euro. Standardně 120 eur, takže echt kauf. 🤗

O víkendu nahodim fotky.

IMG_20200514_111201.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak první sem amíkovi s pomocí mého osobního překladatele poslal zprávu, co mi došlo plus fotky. No a zeptal sem sa ho, estli dá refund nebo pošle nový. On že si mám zažádat o vrácení zboží přímo přes ebay, kde je i spešl kolonka na poškozenou zásilku. Tak sem vyplnil formulář, amík ho behěm pěti minut potvrdil a bylo hotovo. Pak jen zásilku zabalit stejně prachbídně jak byla a tradá na poštu. Refund zaplacené částky dá až mu bůček přijde. A v noci mi psali z paypalu, že poštovné mi už uhradil.

Takže tak. Nakonec možná eště vydělám, bo sem bůček platil když byl slabší dolar, zato teď vyletěl nahoru a v přepočtu dostanu víc love než sem mu zaplatil :D Ale horší je, že mezitím zdražili bůčky na resi3 nad 2t v přepočtu a na to házím bobek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši zlatí, tak sem vzal další kousek. Pokud bude martyn namítat, že pořád něco kupuju, tak se mi podařilo prodal 2 série zaklínač sošek a hnedle jsou penízky na nové kousky. 🤗 edici ještě nafotim a hodím fotky, už nemám čas ani rozbalovat 😄🤗😄

IMG_20200518_111009.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A další várka spermií na koberec😄 PS. Rozdelam večer, kuli vám sem o obedove pauze rozdelaval a fotil jak o život. Jinak sem vykoupil vše zajímavé z již vydaných věcí. Případné unboxingy budu posílat už jen na nové věci...Takže za měsíc až :D...

IMG_20200519_110705.jpg

IMG_20200519_112223.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera sem rozbaloval, posazoval do vitrín a podelim se s váma o fotky, ať máte inspiraci do čeho naházet prachy 😀

A v současné chvíli vše, pro mě zajímavé na mamazonu či jebaji je vyprodané, vykoupené, nebo za nesmysl ceny. Takže krom tlou2 a greymoor nemám objednané nic 😃. Tlou2 asi ani postovat nebudu, protože to budete mít všichni honiči.

PS: Mnich jak by z pr dele vypadl Manasoj 🧐 náhoda? 🤔

IMG_20200519_202143.jpg

IMG_20200519_202415.jpg

IMG_20200519_203633.jpg

IMG_20200519_210701.jpg

IMG_20200519_211509.jpg

IMG_20200519_214954.jpg

IMG_20200519_221151.jpg

IMG_20200519_222001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu