Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chlubírna - aneb "dnešní pošta"


Recommended Posts

Taky mám, ale v alze jsou v tomto směru nachcaldodiri smíšení s wertilkem. Přímo na bůček nalepit čárový kód, pak eště nálepku na vyzvednutí a pak ti bůček posunout po pultu tak, že se skoro z bůčku loupe plech, to už chce fištrona... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

A mě ta želva od nás z Pardubic hlásila předem, že k delux edici nic dávat nebudou, že bůčky only obyč edice, takže sem rušil. Je to holt pořád o lidech. Nechcu být zlý, ale na určitých prodejnách by byl asi potřeba puč zaměstnanců a nahradit novými...Chápu, že to nemají lehké, ale nemusí se chovat jako ♥♥♥i. Tohle si nedovolí ani dvacetiletá holka za kasou v lídle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Kamel Presne to samy mi napsali nekdy v zari:

“Dobrý den,
v rámci této edice již steelbook je a steelbook jako dárek platí pouze pro základní edice, ke kterým jinak steelbook není. Děkujeme za pochopení.”
 
Tak jsem ani neobjednal. V rijnu ale na jejich strankach pridali bucek jako bonus i pro deluxe edice. Tak jsem to risknul, objednal a bucek dostal. Fakt sem myslel, ze Smarty jim do toho bordelu vnese trochu radu, ale spis to vypada ze jsem mel velky stesti na zamestance co mi balil objednavku.
 
@Mandaz Drzim palce at to poslou. U JRC se mi to jeste nestalo. U Xzone ano, ale tam se vzdycky Schovanec omluvil a na vlastni naklady bonus poslal.
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak židjrc zatím mlčí. Aspoň alza zafungovala obstojně a dneska dodala speciálku. A to tak dobře že hrnek, pohledy a edicu zabalila každý zvlášť. Takže na poště mne čekaly tři balíky 🤣 

 

A z pohledů sa nakonec vyklubaly tři oboustranné kartičky o velikosti zhruba podtácku. 

IMG-20211029-WA0005.jpeg

IMG-20211029-WA0016.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec se stalo nečekané. Po xyz mejlech, slibování ze strany židjrc a vyhrožování z mé strany mi včera bůček na Guardians přišel 🥳 

Nakonec ho poslali dpd a pečlivě zabalený. Už jsem nevěřil že ho dopošlou, dokonce jsem měl hru už zabalenou na vrácení 🤣

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co sem slyšel, tak díky přechodu na novej systém (už asi  padesátej přechod za ty léta), tak hráčům chodí emaily o zrušených objednávkám. To potěší... Ještěže nejsou žádné kloudné preordery sběratelek, bo zrušení Whorizonu jen na základě chyby systému by pěkně nasjalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu