Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kingdom Come: Deliverance


Zoombik

Recommended Posts

Překvapilo mě, že téma s touto hrou ještě není založené resp. vyhledávání mi jej v této sekci s hrami nenašlo.

Už to někdo hrál na Xbox One? Jste spokojeni s grafikou a hratelností? Nějaké první dojmy? :D

Stále nevím, zda mám objednat SE dokud je k objednání v rámci předprodejů resp. prvních prodejů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra mi dorazí na Xone a určitě sem napíšu a něco vyscreenuju. Co jsem četl, tak někdo píše, že zatím nenarazil na nějakej závažnější bug během hraní, někdo zase narazil na několik bugů. No jsem zvědavěj ale dokud si to nezahraju, tak na to nadávat určitě nebudu :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra mne celkem bavi, ale taky je celkem utahana. Tak to jeste uvidime casem.

Co mne ale nepotesilo, je to, jak vypada osklive. Ty textury jsou fakt very low i na ONE X. Koukal jsem na srovnavacku X vs. PS PRO (vcetne day one patche 1.2 kterej melo jen to PRO) a vypada to na chlup stejne. Ani radsi nevedet, jak to vypada na klasickym ONE. 

Podle mne je to dost neodladeny. Xko by melo zvladat lepsi kvalitu. Doufam. Ale vykon ma vetsi nez PROcko. Nekde jsem cetl, ze to ani na konzole moc netestovali, resp. skoro vubec, nebyl cas. Navic na xbox jeste neni ten patch day one. Porad to mam 1.1 ve hre v menu, resp. 1.0.108. na konzoli. Microsoft pry vsechny patche (na rozdil od Sony) testuje a trva to tak tyden, nez je vypusti. Vydavatel to vedel, ale patch driv neudelal. Tedy stahnul se mi patch nekdy v patek (mel predownload digi verze), ale to jeste nebyl ten DO. No PSku ten patch stejne nepomohl, takze to nepomuze ani xboxu. Myslim po vizualni strance. Asi lepi jine diry, nez grafiku. 

Jo bugu je tam dost. Hodne stromu ve svahu stoji tak, ze lze videt ze spodu dovnitr. Taky uz jsem 2x propadnul pod povrch a jednou potkal neviditelnou stenu uprostred louky. Odehrano mam 6hodin. 

Bavi me to, ale ty textury, hlavne budov, bleee. A bojim se ze, to jen tak nevyresi. Ted budou hlavne lepit bugy ve hre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uvidíme, no. Ještě by měl snad vyjít přímo Xbox One X enganced patch, dále Warhorse chstají už další všeobecný patch, který by měl vyjít snad do 2 týdnů, takže třeba do měsíce už to bude dobře hratelné :biggrin:

Pro mě je podstatné, že herně je to hodnoceno celkem dobře a že na opravě bugů se pracuje. Hru jsem nakonec objednal na Xzone ve speciální edici, steně mají teď vyprodáno, takže to dorazí až za týden a to už to snad bude verze 1.2 alespoň i na Xbox. Klidně si chvíli počkám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím odehrána necelá hoďka a zatím spokojenost :) Co bije hodně do očí jsou ty doskakující textury, podobný problém měl kdysi i třeba Rage, tak doufám, že to opraví. Pořádně zahraju až večer ale zatím jsem až na textury na nic závažnýho nenarazil ale mám málo odehráno no. Pěstní souboj mě moc nebavil a s mečem proběhl jen malej "tutorial" (i když jsem tam nevyzkoušel vše) ale na pohodu i když na myši se mi to hrálo o něco líp ale to bude o zvyku :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil pritelkyni tuto hru a je to horozne jako jestli se vam to libi tak to pak nevim. Vzdyt to je tak nedodelana hra az to boli. Grafika jak na zbox 360. Mimika postav 0. Prostredi strasne. Mazanice jako prase. Textury hnus. Za to jsem dal 1400 kc jako. A ten ocas Vavra si jeste dela srandu a ukazuje jeho nejlepsi bug? Misto toho aby to opravil a ty penize byly opravnene? At jde do riti. Hlavne ze uz vymyslej zenskou postavu. Prvne si oprav hru a pak vymyslej dal. Mam dost. Trend dnesni doby vydat hru a opravit to day one patchem. Jenze ten to jeste asi dojebal protoze nevim co teda opravil. Hnus proste. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za zajímavý článek ohledně patchů. Problém je, že na každé platformě má patch jiné značení verze, např. 1.0.3 na PS4 je ekvivalent 1.0.0.118 na Xbox One. Každopádně tento patch se teprve chystá na obě konzole, zatím je uvolněný jen na PC :(

https://twitter.com/DanielVavra/status/963416922736988160

Jinak Xbox One X Enhanced patch by měl být už k dispozici, v den vydání pouze nebyl aktualizovaný seznam: https://www.xbox.com/en-us/games/xbox-one/xbox-one-x-enhanced-list#tabletitle

Zdroje uvádí, že na Xbox One X je nejlepší možná grafika, co se konzolí týče (což se dá předpokládat), ale žádné razantní zlepšení bych už nečekal, viz https://wccftech.com/kingdom-come-deliverance-runs-best-xbox-one-x/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně je k dispozici patch pro Xbox One na verzi 1.0.0.119 (ekvivalent 1.0.3 pro PS 4). Stahuje se cca 10 GB.

https://www.express.co.uk/entertainment/gaming/922794/Kingdom-Come-Deliverance-UPDATE-New-Xbox-One-Patch-notes

Patch opravuje spoustu věcí (viz článek výše). Měl by (nebo nějaký příští patch) zlepšovat (asi teda zjednodušovat) i lockpicking... :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad ne proboha, už takhle se u toho děsně vztekám :biggrin:

Každopádně KC se prodalo skoro milión kopií, teď už to bude asi i mnohem více. Hrozně jim ten úspěch přeju, třeba pak přijde silný vydavatel a pokračování, které bude ještě lepší! Na druhou stranu bez vydavatele možná lepší, pokud budou mít dost peněz na vlastní financování - Witcher je dobrý právě proto, že do toho CD Projektu RED nikdo nekecá...

https://dotesports.com/the-op/news/kingdom-come-deliverance-one-million-sales-21276

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to teda s těma texturama? Prohlédl jsem všechny videa na Youtube co srovnávají grafickou kvalitu pc vs xbox vs ps a připadlo mi, že konzole jsou na tom hůř, ale jen o fous. Pak tady čtu, že hra na xboxu one x vypadá příšerně. Tak jak to teda je? Youtube zkresluje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je krasne to doskakovani grafiky. Ty textury jsou hruza. Videl jsem nekde v domku viset kuzi ze zvirete. Rikal jsme moji jak to hrala at jde blize ze se chci podivat co to tam je a mel jsem dost. Jak to uvidim tak to fotnu to nema chybu. Take pixely. Ale az to moja zapne protoze ja bych to nehral za nic. Radim vsem kdo nehral at ani nekupuje a nehraje. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim hraju na one Sku na sony  full hd a grafika krasna vzdycky jak jezdim konem tak koukam po krajine a kocham se zadne vetsi doskakovani se mi jeste nestalo maximalne v cutscene, ale to dokazu pochopit. Za me parada hra roku 10/10 dlouho me nebavila nejaka hra na kterou myslim nez prijdu z prace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu