Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Udělal jsem si svoje soupisky, instaloval jsem si patch kde mám všechny týmy s pravými licencemi a do toho jsem si přidal českou ligu první i druhou ligu s dresy, hráči a loga. Nechci, aby se mi to aktualizovalo, ale nevím kde to udělat.

Jak block na firewallu ?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

To neni nic pro tebe, kdyz nevis oc jde.

Na modemu, ty levnejsi umoznuji zablokovat jen hostname... A to bys nezaktualizoval uz zadnou hru asi.

Ale pokud je software ok, tak by update nemel rozhasit nastaveni, ty mas zkusenost, ze ti update zrusi konfiguraci?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 1 hodinou, niasis napsal:

Udělal jsem si svoje soupisky, instaloval jsem si patch kde mám všechny týmy s pravými licencemi a do toho jsem si přidal českou ligu první i druhou ligu s dresy, hráči a loga. Nechci, aby se mi to aktualizovalo, ale nevím kde to udělat.

Jak block na firewallu ?

Ja tam mam taky nainstalovane pres flashku loga, dresy, atd. A aktualizaci nechavam vse mi zustalo jen se mi hraci prehodili do tymu kde maji byt. Coz je ok. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu