Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Limitované edice konzolí


Recommended Posts

  • Moderators

Do tohoto tematu vkladejte, prosim, vse, co se tyka limitovanych edic konzoli. 

 

Popravde, dosud jsem priznivcem limitovanych verzi konzoli prilis nebyl. Zadna me nezaujala, vetsina jich byla tragicka. Jedna z mala hezkych konzoli je MGS V verze PS4, pak dlouuuuho nic a ted se mi libi az God of War PS4 Pro verze. Jake se libi vam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhezčí PSka limitky pro mě byly dosud Uncharted 4, Destiny. Ostatní modelymi přijdou dost odfláklé. V tomhle ohledu vede MS, taková limitka Halo5, COD nebo Titanfall byly moc povedené. PS4 PRO limitky GOW a Monster Hunter jsou pro mě osobně nádherné, ale se re mě ten lesklej povrch konzole. Nemám rád škrábance na konzoli a tohle je přímo magnet na ně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uncharted 4 byla cajk...MGS byla nadherna..tu bych chtěl i sehnat protože v te době sem na ps4 limitky kaslal....destiny jsem mel a byla moc fajn...jen myslim ovladac byl ciste bily...ale ten zlaty potisk na konzoli byl fajnovy...no po prichodu slim sla pryc...bohužel..ted bych ji bral taky jen tak na obcasny hrani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Vytvoril jsem vlastni tema pro tuto diskuzi a prispevky, ktere se netykaly God of war, do ni presunul.

@SAIXX: Colorware bezpochyb pekna, ale neni to origo Sony, cena byla dost vysoka a zase takovy zazrak to za tu cenu take nebyl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Majnkraft samo o sobe je dobra hra...pokud jsi hracicka tak se tam vyradis...ale ta konzole mela bejt udelana lip....i když rozumim ze to je delane jako ze vrchni vrstva je zelena trava a spodni cast je hlina...ale stejne to chtelo lepsi napad,,,,ale mohlo bejt i hur..mohlo to mit texturu bedny třeba...nebo truhly :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 5 hodinami, Martinoslav napsal:

Popravde, dosud jsem priznivcem limitovanych verzi konzoli prilis nebyl. Zadna me nezaujala, vetsina jich byla tragicka. Jedna z mala hezkych konzoli je MGS V verze PS4, pak dlouuuuho nic a ted se mi libi az tato verze. Ale tak 100 lidi, 100 chuti, ale vetsinou jen dva nazory ;) Vyhoda treba pro me bude, ze kdyz se nikomu jinemu tahle verze nebude libit, budu jediny, kdo ji ma :D

To je moc prima, ale z toho příspěvku není absolutně patrné, která verze se ti vlastně líbí :D

před 3 hodinami, Martinoslav napsal:

Vytvoril jsem vlastni tema pro tuto diskuzi a prispevky, ktere se netykaly God of war, do ni presunul.

@SAIXX: Colorware bezpochyb pekna, ale neni to origo Sony, cena byla dost vysoka a zase takovy zazrak to za tu cenu take nebyl :)

Colorware dělá design pro limitované edice konzolí pro Sony i Microsoft, určené do různých soutěží a jako jedni z mála odvádějí profesionální práci. Ta PS4 Pro v retro designu je mimochodem fakt povedená a cena byla vykoupena originalitou a jedinečným číslováním. Vůbec nelituji toho, že mi leží pod TV :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
před 12 minutami, Martinoslav napsal:

@drak3go: Jde o presunute prispevky, vcetne toho prvniho.

To je sice možné, ale to stále neměmí nic na tom, že pokud si to tu kdokoliv bude číst (ať už byl anebo nebyl předtím přítomem diskuzím o konzolích v tématu o GoW), tak z věty "... a ted se mi libi az tato verze" nepozná, o jaké vlastně mluvíš :D

před 14 minutami, SAIXX napsal:

@drak3go To že byly hned pryč vím nebo sem to sledoval a na zahraničních stránkách nebylo snad místo kde by se verze od colorware neřešila emoji4.png

 

A vůbec byl nějaký unboxing? emoji16.png

Jasně, že byl. Nejsem Martin :D

A kdyby tehdy nezamykal jedny z nejžhavějších témat, tak bys na ni možná stále narazil :wink:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Je něco špatnýho být Martin? :D asi se nechám přejmenovat no :D 

EDIT: musím říct, že konzole pěkná ale ten ovladač nevím, pocitově z fotek vypadá strašně lacině :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu