Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Limitované edice konzolí


Recommended Posts

  • Moderators

Já se asi poměju :D

Téma jsi založil ty, týká se limitovaných edic konzolí,  první příspěvek je tvůj a v něm uvedeno, že se ti líbí tato edice. Když ti to tak příjde normální, klidně to tak nech, kvůli mě jsi ten příspěvek rozhodně editovat nemusel a ještě to tam vypichovat :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
[mention=36941]SAIXX[/mention] Jsem zvědav, jestli u nás bude víc než jedna [emoji4] Každý podobný kousek si najde svého majitele a ani dnes není problém prodat 20th Anniversary edici za cenu €1.000.

 Takže koukám, že jedna tu přeci jen bude [emoji16]

 

 

[mention=71439]Martinoslav[/mention] myslíš třeba tu na aukru která je tam 2 roky za cenu 40K jo [emoji23]

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ceny jsou nesmysl hlavně tady u nás. Kdo jí chtěl sehnal jí hned na začátku lidi zjistili že to cosi koštne když podrží a zkusí prodat později. Na začátku to šlo teď už je vidět, že u nás prostě lidi zájem nemají a kor přes aukro/sbazar/bazos že jo.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • Moderators

IGN zveřejnily video s limitovanou edicí konzole PS4 Pro GOW.

Podle mě působí velmi lacině, povrchová úprava a nástřik ovladače dělá dojem, jakoby vůbec ke konzoli nepatřil. Snad se další pokus o limitovanou edici PS4 podaří líp, zatím stále doufám třeba v TLoU2.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu