Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spánek


WHITE-CZ

Recommended Posts

Ahoj tak mě napadlo když jsem dnes v 02:00 vypl PS4 a v 6:00 vztavál do práce... kolik hodin denně věnujete spánku? Mám magora kamaráda který dokáže pařit i 3 dny v kuse. Můj rekord je 2 dny když vyšla Mafie 1 asi před 15ti lety. To jsem byl pak pár dní KO 🤣.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Prace na 3 smenny provoz .) Zahraju tak 3-4hodinky tydne. Kdyz cekam nejakou pecku tak klidne i 24h. Napriklad jak vychazel god of war tak pa-ne dovolena a letel jsem pro god of war a k tomu PS4 a v nedeli uz jsem nahazoval inzerat kde jsem prodaval ps4 a gowko 🙂 Ted nedavno u sekira stejny pripad odpo zapnuto a druhy vecer dohrano. Abych nebyl moc O.T tak spanek v norme tech 7-8 hodin klasika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediny Demon mi chybel.  Ani jsem nevedel ze tam je jenom jsem podle ytb videl ze tam nekdo takovy je. Jj soubojak je uplne jinej, ale prijde mi o dost lehci nez v BB treba. Tam fakt vicemenne staci nacasovat kryti a naplnit posture a bylo to. Popripade mikiri counter a bylo to. Fakt mi to prislo jako nejvic easy hra od From softwaru to i Nioh mi osobne prisel tezsi 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu