Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Last of Us Remastered uložené pozice ze hry


huricane925

Recommended Posts

Zdravím všechny hráče,

Mám na Vás obrovskou prosbu. Jsem novým majitelem PS4 Pro a stala se mi nemilá věc a to ta, že když jsem zkoušel založit nový účet a starý smazat (na kterém jsem měl rozehranou skvělou hru The Last of Us Remastered), vymazaly se mi uložené pozice ze hry. I když je to opravdu top hra, nechci ji hrát teď hned celou od začátku. Proto bych Vás chtěl požádat, zda-li někdo nemá uložené pozice ze hry. Já skončil za Part 11 45% (Pittsburgh - Hotel Lobby) Hotel Keycard & Generator 1/2. Nebyl by zde dobrák, který by mi poskytl uloženou pozici hry z této kapitoly.

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím jestli to klapne-hrál jsem Horizon--pak vše vymazal-objevilo se rozšíření hry ale podmínkou bylo mít tu hru dohranou abych to mohl dále hrát..nechal jsem si od kolegy poslat nahrané pozice z této hry-vše došlo-.a ať jsem vymýšlel už  i hovadiny tak ty data  ps4 nevzala-možná že jsem oslí hlava a jde to ale u mne bohužel...:(:)

-kolega nade mnou byl rychlejší--takže to jenom potvrdil..

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu