Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 HAX , FLASH , PS4 jailbreak , MULTIMAN , CFW , 4,05 , 4,55, 5.05 Všechny info sem


wopiczak

Recommended Posts

pkg oznacene jako 4.55 budu normalne fungovat i na 5.05 je to pouze  oznaceni minimalniho fw :) 

mafian : tento bundl by mel mit fw pod 5.05, ale  nekteri zahranicni uzivatele hlasi i ps4 s destiny 2 s fw 5.55

100% zaruka tak bude vzdy pouze u limitovanych edic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak jsem vyzkousel exploit pro 5.05 na svem zaloznim PS4 Slim a funguje to vyborne. Pouzivam exploit hostovany na darksoftware, HEN+Mira. HEN samostatne mi shodi konzoli. Po prvnim nacteni zustava v cache, takze ani nemusim byt pripojeny na net - staci nezavirat stranku v browseru.

Vyzkousel sem i instalaci nejakych tech FPKG zaloh a fungujou, ale je treba davat bacha na rozbalovani - i kdyz nedostanete pri extrakci error, muze se stat ze vysledny soubor je vadny. Rozbalit znovu postaci. Jo a nepouzivejte rest mod..konzole se nemusi probudit a je nutna reinstalace FW nebo reinicializace konzole.

Warez jako takovy nepodporuju, ale posledni dobou sem se xkrat spalil pri nakupu na PSN (kdyby to byla krabicka, pul bidy, prodam ji dal..) a uz me to nebavilo. Ted sem si stahl "zalohu" Prey a ty kraso...to si musim koupit v krabici. Dost me to chytlo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Může mi zde někdo posyktnout návod na Update Block? a cokoliv k tomu jak zabránit stažení a aktualizaci ps4? Na netu jsem našel působ pčes DNS servery nebo vytvořením nějakých výjimek v routeru a nebo použít nco jako update blocker payload což ani nevím co znamená

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Dekuji.... jen se tedy zeptam abych vedel ...

Koupil jsem mladymu PS4 Slim na vanoce s nejvetsi pravdepodobnosti s FW 5.55

- zatim JB na tenhle FW neni ?

- pokud vyjde JB na 5.55 myslite ze bude mozno vyuzit wifi modul (ten jsem pro jistotu uz taky objednal)

- muze mi do PM nekdo poslat odkaz na nejake stranky kde se daji sehnat hry na stazeni 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj všem.

konečně to začínám trochu chápat, ale ještě mám pár otázek:

1. Mám FW 4.07 - o tom není žádná zmínka. Který CFW mám aplikovat?

2. Kde přesně mám stáhnout CFW? Našel jsem různé hacky, CFW, exploity atd - nevím co je co :(

3. Našel jsem mraky různých ESP8266 čipů - je jedno který si vyberu?

4. Jakým způsobem nahrát exploit na ten čip - mám na mysli jestli ten čip se objeví jako USB ve Winech?

5. Kde má být výsledný čip připojen - v USB portu konzole nebo PC? Nebo ho můžu mít i v routeru?

 

Díky předem za odpovědi 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Aktualizuj pomocí OFW (ne CFW) na oficiální firmware 5.05 z USB flashky. Pak vypni automatické aktualizace, dál již aktualizovat nesmíš, jinak o možnost JB přijdeš

2-4. To je podle vkusu každého soudruha,ty exploity se liší spíš dalšími možnostmi typu cheaty atd, ten základ je stejný (Mira+Hen). Potřebuješ příslušný BIN soubor, který flashneš do toho ESP8266 chipu.Jeden co funguje už tady někdo linkoval. Dá se to flahsnout ve Winech - potřebuješ čip, flash utilitku, BIN soubor a micro USB kabel.

5. Stačí to píchnout kamkoliv do USB portu poblíž PS4 potřebuje to jen napájení.Vysílá to Wifi signál na která se PS4 připojuje (v PS4 pak nastavíš připojení na Wifi k tomuto čipu čímž máš i zajištěno, že na internet se to nikdy nedostane) a nemá to logicky moc silnou anténu.Takže klidně do USB televize, nebo routeru, pokud je někde blízko konzole.

P.S Jeslti se s tím nechceš zabývat,mám pár už připravených.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky xmod!

Updatnul jsem to na 5.05 a objednal čip. Bohužel bude až za 2-3 týdny, a jsem mimo republiku abych mohl využít tvou nabídku :( 

Tak mě napadlo že to zkusím bez ESP8266, alespoň prozatím. A trochu jsem zase narazil. Všude jsou návody s použitím právě zmiňovaného čipu, ale “jak na to” bez něj?

1. Předpokládám, že se exploit i v tomto případě se musí nahrát na USB flashku a mít ji permanentně zapichlou v konzoli?

2. Všude jsou zmínky o BIN souboru, ale když jsem dohledal přímo odkaz na “výrobce”, tak Specter tam má 12 souborů a ani jeden není *.bin. Většina jsou *.js a jeden z nich je “mira.js”, ale nikde žádný “hen.js”. Předpokládám, že bin bude souhrn těchto souborů? Ale nemůžu to dohledat.

3. Obsahuje ten exploit i update blocker nebo ho musím stáhnout separé?

 

Omlouvám se za spoustu “noob” otázek, ale je to moje první konzole vůbec. Asi jsem potřeboval trochu vzruchu na starý kolena :) 

Díky předem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu