Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 HAX , FLASH , PS4 jailbreak , MULTIMAN , CFW , 4,05 , 4,55, 5.05 Všechny info sem


wopiczak

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Můžete mi poradit? Koupil jsem ten wifimodul esp8266.  Když ho dám do notebooku, tak ho tam nikde nevidím. Něco se nainstalovalo ale žádná jednotka se mi nezobrazuje. Koupil jsem 3 ty moduly a ani jeden nevidím. Myslíte, že jsou vadné? Je to kupované z číny. 

Další otázku bych měl na to, kde stáhnu ten požadovaný exploit?

Díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj,

mohl by mi někdo poradit s errorem CE-40740-5, prosím ?

Jedu přes FW 5.05, už jsem tam dost pracně nacpal upravený HEN 214 se Spoof FW 9.0 a pořád mi to háže tuhle chybu, přitom všude píšou, že by to takhle mělo v pohodě jít i bez Backportu...

Za každou radu dopředu díky, klidně do SZ...

p.s. Upgrade zatím neplánuji, protože jak píše LF: 505 je Gold, 672 jakš/takš a 7.xx dost padá...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže po dalších pokusech:

na FW 5.05 je potřeba poslední HEN nejlépe GoldenHEN, ale souběžně i správný Backport. Bez Backportu to zatím bohužel nejde, dost blbě se to hledá a vytvořit to snad ani nejde.

Snad s nějakým výhledovým "PlatinumHEN" nebo pak jedině update na 7.55, což zatím nechci.

Nejde mi ani tak o hry, ale o Homebrew, emulátory a další např: PS4 Trainer je pro mě ideál, bez toho bych to ani po letech prostě nedohrál 😄

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Zdravím, jsem čerstvý majitel PS4 a zjišťuji možnosti jak hrát stažené ISO nebo PKG hry. Mám (bohužel) FW 8.52.

Podle informací zde se s tím zatím nedá stažené hry hrát, ale tady se zase píše že ano (pokud jsem to dobře pochopil). 

Zatím se v tom moc nevyznám, prosím o vysvětlení případně radu jak na to. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu