Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 HAX , FLASH , PS4 jailbreak , MULTIMAN , CFW , 4,05 , 4,55, 5.05 Všechny info sem


wopiczak

Recommended Posts

  • 2 months later...

Tajné to asi není 😆, ano na 9.00 už to maká a je to "stabilní".

Mrkni na Youtube je tam toho mraky, gamesky samo že s torrentu, pokus se stáhnout .pkg v příslušném regionu

a většinou obsahuje CZ sub..... pokud byla hra vydána s CZ podporou.

Pokud jsem někoho touto zprávou/odpovědí pohoršil, tak se velmi omlouvám🤣.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj přátelé, jsem s PS4 úplný nováček. Jak to s tím jailbreakem funguje? Teď mám FW 9.03 a viděl jsem na internetu odkaz, že existuje exploit, díky kterému jde jailbreaknout i tuto verzi. Dokonce nabízejí nějaký odkaz, na který když kliknete, tak se to provede údajně samo. Nemusí být ani flashka. Ale jsem trošku skeptický, jestli nejde o nějakého trojského koně. Víte o tom někdo něco? Funguje to?

https://www.youtube.com/watch?v=1lbPOWGHo0g

Nevím, jestli nejde o nějaký fake. Není tam zatím žádný ohlas. Jeden autor videa natočil asi dvacet různých videí, ale je to divné.

 

Co myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu se ještě zeptat?

Nemám problém si koupit nějakou originálku, pokud je za dobré peníze, třeba 2nd hand. Nemám potřebu mít stovky her zadarmo, které pak ani nebudu hrát, protože mě nebaví. Říkám si, co kromě toho mají tydle jailbreaky za výhody a nevýhody?

Co jsem tak zatím zjistil. Výhody:
- Mraky her zadarmo (warez)
- Možnost modování, češtiny, cheatování

Nevýhody:
- Nefungují novější hry, patche
- U spousty her online/multiplayer
- U spousty her nefunguje řada funkcí, které vyžadují připojení na net

Jdou vůbec hrát originál hry? Alespoň z BD? Na PS Plus nebo EA Play můžu asi zapomenout, co? Mě by to lákalo kvůli těm češtinám a módům, kvůli těm warez hrám ani moc ne. Nebo pokud, tak jen jako demo, jestli se mi to bude líbit a pak si to koupit, když jo. Takhle to dělám i na PC. Na vyzkoušení je to supr. Buď si to pak koupím, nebo smažu. Zapomněl jsem na něco?

Ještě jsem četl, že prý na tom pak mají jít hrát hry z PS2/PS3. Taky jen warez nebo můžu použít i originál DVD/BD, které už mám?

A ještě mě teď napadlo: Pod nejnovějším hacknutým FW (např. ten 9.00) jde hrát všechno, nebo je každá hra dělaná pro jinou verzi a není to ani zpětně kompatibilní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Originální hry určitě lze hrát, pokud fungují na max. FW 9.00 - nezáleží na tom, jestli jsou origo, nebo stažené, platí to pro obojí. Na PS+ a EA Play sis už v podstatě odpověděl - nemáš přístup k internetu, takže ani jedno nepůjde.

Hry z PS3 hrát nejdou (resp. je možné použít emulátor RPCS3 přes Linux, ale je jednodušší říct, že to nejde, protože hratelně si nezahraješ prakticky nic), PS2 hry jdou konvertovat, byť kompatibilita není stoprocentní. Originální PS2 hry použít nejdou, hry je třeba (jak už jsem psal) zkonvertovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Čaute 🙂 Mám PS4 PRO sw 9.00 takže som tam hodil exploid GoldHEN.

Len mám pár otázok (som úplný nováčik mám prvý krát v živote konzolu :D ).

1. Nemôžem používať žiadne online služby ako multiplayer a podobne ? 

2.Dokážem hrať originálne hry z diskov ? 

3. Niekde na internete som čítal že ak dám originál disk s najnovšou hrou do mojho PS tak sa Firmware sám aktualizuje na 9.03, je to pravda ? 🙂

Za každú odpoveď dakujem 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

#spenat

Jasné chápem že budem môcť hrať iba hry do FW 9.00 ale skôr mi ide o to či sa môže reálne stať že by sa ma to nič neopýtalo a zrazu by som mal najnovší FW O:)

#okajos

No ťažko povedať :D Mám asi 20hier čo som dostal ku konzole ale zahral by som si aj také čo nemám a sú na nete :D 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

#Kamel 

Ja nemám problém s nákupom originálnych hier a to vôbec ale pri JailBreaku sa mi páči možnosť mať napríklad RetroArch a hrať Staré PSX hry, Nintendo hry .. ďalej inštalácia upravených PS2 hier .. 

Priateľka každý deň drtí CrashBandicoot pre PSX cez RetroArch (Obľúbená hra z detstva)


Multiplayer ma aj tak nejako moc neláka radšej hrám oddychovky ktoré si môžem pauznúť :D

Len sa bojím že keď si kúpim nejakú hru na disku a dám ju do PS že by sa mi mohla konzola aktualizovať na nový FW bez opýtania.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám několik konzolí různých výrobců a zatím jsem se nesetkal s tím, že by to automaticky udělalo update FW. Vždycky to zařve a musíš to potvrdit.

Jinak já bych u tak výjimečné konzole (FW 9.0) vůbec mechaniku nezatěžoval, raději bych ji šetřil a hru tam nahrál, ehm, jinak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu