Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS4 HAX , FLASH , PS4 jailbreak , MULTIMAN , CFW , 4,05 , 4,55, 5.05 Všechny info sem


wopiczak

Recommended Posts

Jde používat i offline verze bez čipu tj, že jednou se připojíš na net, odkud JB stáhneš a nacachuješ do prohlížeče jak píše kolega.Má to jedinou (podle mě dost zásadní) nevýhodu, že abys ho poprvé stáhnul, tak se na internet připojit musíš, čímž vystavuješ konzoli riziku pozdějšího banu.To s čipem nemusíš, tam si připojen jen k lokální Wifi toho čipu, na internet se nepřipojíš nikdy.Jinak z hlediska funkčnosti je to pak stejný.Blocker je k ničemu, stačí vypnout aktualizace v menu konzole.

před 2 hodinami, b4rb3r napsal:

Díky xmod!

Updatnul jsem to na 5.05 a objednal čip. Bohužel bude až za 2-3 týdny, a jsem mimo republiku abych mohl využít tvou nabídku :( 

Tak mě napadlo že to zkusím bez ESP8266, alespoň prozatím. A trochu jsem zase narazil. Všude jsou návody s použitím právě zmiňovaného čipu, ale “jak na to” bez něj?

1. Předpokládám, že se exploit i v tomto případě se musí nahrát na USB flashku a mít ji permanentně zapichlou v konzoli?

2. Všude jsou zmínky o BIN souboru, ale když jsem dohledal přímo odkaz na “výrobce”, tak Specter tam má 12 souborů a ani jeden není *.bin. Většina jsou *.js a jeden z nich je “mira.js”, ale nikde žádný “hen.js”. Předpokládám, že bin bude souhrn těchto souborů? Ale nemůžu to dohledat.

3. Obsahuje ten exploit i update blocker nebo ho musím stáhnout separé?

 

Omlouvám se za spoustu “noob” otázek, ale je to moje první konzole vůbec. Asi jsem potřeboval trochu vzruchu na starý kolena :) 

Díky předem 

Exploit bez čipu není z flashky, ale připojením na internet stránku, kde je je vystaven. Jde to udělat tak, že se na ní připojíš jen jednou a pak se ti stránka už nacachuje pro pozdější použití a znovu se připojovat nemusíš. Tohle všechno ale znamená zvýšené riziko banu (google offline exploit), protože se připojuješ volně na internet (to u čipu není, tam jsi vždy zcela odpojen a ban nehrozí.) Ohledně BIN googluj třeba "c0d3m4st4" ten mám odzkoušenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Zustava ten web exploit v cachi i po restartu? Pripadne jak se ho pak zbavit - resetem do default nastaveni?

2. A nejak mi nejde do hlavy situace s banem: jestli jsem pochopil spravne, na PSN se bez nejnovejsiho FW se stejne nedostanu, tak ceho se bat? Nebo mi neco unika?..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Ano, zůstává.Resetem do defaultu to pak samozřejmě mizí.

2. Algoritmus banování na PSN pochopitelně není veřejně známý.Co jasné je, že někteří lidé, kteří tento způsob použili, ban dostali později až se připojili na PSN (a samozřejmě provedli nejdřív bod 1,aby se vůbec připojit mohli).Takže to je potřeba chápat tak, že čím více se s JB připojuješ na internet, tím zvyšuješ riziko flagu (označení konzole) a pozdějšího banu po připojení na PSN (na základě předtím uloženého flagu v konzoli).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chápu. Nicméně chci konzoli používat i k účelům streamování (hlavně Ace streamů přes VLC player), takže se připojování k internetu stejně neubráním. Z toho vlastně vyplývá, že v mém případě je nejlepší/nejjednodušší variantou bude web exploit - je to tak?

A ještě poslední otázka k banům. Z diskuzí jsem pochopil, že jsou 2 druhy: ban na IP adresu a ban na konzoli. První je jasný, ale u té druhé nejsem si jist zda je to myšleno jako ban v PSN nebo to nějak umí úplně zamezit konzoli ve správné funkčnosti i mimo PSN? Viděl jsem i takové komentáře :) Zdá se mi to přitažené za vlasy, ale raději se zeptat než pak litovat :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neco malo k tematu :) 

 

PS4 hack: Zecoxao promises “top secret method” upcoming for Firmware 6.02
BY WOLOLO · DECEMBER 12, 2018

Scene veteran Zecoxao has announced that a “method” for “games” is coming soon for PS4 6.02.
Although the tweets are pretty ambiguous, reading between the lines we can assume he is talking about a method to pirate games on the latest firmware.

Specifically, Zecoxao has precised that this is not a hack, rather a “method”, and that once it is disclosed, Sony will patch it. He’s also clarified that this will only be useful for games, which I interpret as: “you’ll get piracy, not homebrew”.

Sometimes the most clever techniques to run unsigned code on Sony’s consoles have emerged from “glitches” that were barely considered as hacks, and this could become one of those.

This announcement happens after two other PS4 hacks made the news this week, one a webkit (usermode) vulnerability, and the second one a yet-to-be-announced exploit (most likely usermode as well) by M0rph3us1987. Zecoxao has clarified that the upcoming “method” is not connected to these things.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

po tom co jsem zjistil že konečně se našla možnost jak nahrát exploit do PS s FW 6.20 začínám se o to vce zajmat.

Chtěl bych se jen zeptat ten čip jsem si koupil dříve s nadějí že se najde možnost jak ho využiju.

1) Jen mi nejde do hlavy - rozdíl mezi webkitem a tím co se nahrává na chip je rozdíl? To se přehrává nějak CFW?

2) Některé hry potřebují ověřit účet PS že je mi více než n-let např COD WWII jak to vyřešit abych mohl hru hrát?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Zdravím, kde jsi vzal, že "se našla možnost jak nahrát exploit do PS s FW 6.20"? Nikde se nic takového nepíše, nikde nebylo nic takového ani zmíněno.

Jediné, co koluje internetem je to, že bude v budoucí době zveřejněna "metoda" na hraní záloh na nejnovějším FW. Nic víc, nic míň. Rozhodně nikde prozatím žádný veřejný "exploit" není a poslední věcí je to, že ani nevíme, jakým způsobem bude fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdárek hoši, zdravím XMOD ! Koukám, že se tu slejzá pěkná warez sebranka :) Tak po letech z Xbox 360, kdy jsme jeli RGH, tak jsem se doslechl, že na PS4 už běží i warez hry a konečně je v něm aktivovaný emulátor PS2 her. Mám PS4 s FW 6.20 a je už uvolněný CFW ? Slyšel jsem, že už jo, ale ať to stáhnu odkudkoliv, tak vždycky to po mě chce složit survey na webu, abych získal password k staženému RAR souboru. COž mi přijde jako blbost. Takže otázka, jestli je někde uvolněn 6.20 FW a odkud aktuální FW stahovat ? :) Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte. Tiež mám ps4 6.20 :( niekde vo videu som videl ps ktorý mal FW taky ktorý sa dal jailbreaknut myslím 5.xx a mal tam takú aplikáciu myslím že to bolo free store  kde bolo veľa hier ktoré sa zadarmo dali stiahnuť. Ja som v tomto úplný nováčik. Tiež by som sa chcel vyhnúť trocha kupovaniu hier a keď mám čas len si tak stiahnuť niaku. Bol to môj koníček keď som mal ešte xbox360 z flashom. 

Vedeli by ste mi poradiť ako  na to ? Čítal som že by sa dalo downgradnut z 6.20 na 5.xx a potom to jailbreaknut. Čo by sme mi odporúčali? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

doporucim jiny konicek nez stahovani her. dneska top hry na ps4 jsou jiz od 300 kc a po dohrani se daj prodat. 

neco k tematu: pro JB je nutno opravdu max fw 5.05. dneska jiz zadna nove koupena konzole tenhle fw nema (18.1.2018 vydan fw). Max nejakej lezak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu