Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Je na PS3 povinné PS+ pro multiplayer?


MrPierc

Otázka

Dobrý den, před několika lety jsem měl PS3.

 

Chtěl bych so ho nyní koupit z bazaru a mám několik dotazů:

1) Na PS3 musím také platit členství PS+, abych si mohl zahrát u hry multiplayer jako u PS4? Nebo to sovobodili? V minulowsti to na PS3 nebylo povinné.

2) Existuje zpětná kompatibilita, že bych mohl hrát hry na discích PS3 na konzoli PS4?

3) Rozhoduji se, zda jít do PS3 bazar nebo do nové PS4, ale štvě mě že na PS4 není Skate 2 a Skate 3 (pro mne stěžejní hry). Co byste si vybrali PS3 nebo PS4?

 

Děkuji za názory.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Záleží jakej máš repertoár her :) Já na PS3 hraju třeba Sonica, All star racing 1 díl, Far Cry 1,2... Existuje hodně her, co třeba ještě nebyly na storu a dodnes se dají sehnat jen jako DVD. Když jsem měl doma PS4 co vyšla, tak jsem další dva roky hrál s kamarády na trojce, protože na ps4 žádný rozumný hry pro více lidí na jedné obrazovce nebyly. Ale taky už nemám moc času jí zapínat. Na PS4 je zase spousta jiných her, než Skate a taky tě budou bavit :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu