Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problémy, podvody s eshopy


Kamel

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

No...Takže zase ty Originálky (vím, sem neponaučitelnej). Nejenže stále čekám na vrácení peněz za pubické ochlupení verzi Project Cars 2 (splatnost faktury do 25.6.), ale objednal sem v záchvatu touhy po sběratelství edici Batmana Arkham Knight... Klasika...edice pobouchaná - dobrý to přežim, ale zase odlepené pečetě jak to kdosi nehtem opatrně sloupával. Ani sem to po předhozím zážitku s chlupy z ohanbí neměl za potřebí prohlédnout a edice už putuje zpět do Originálek.

Pokud objednáváte nějakou edici, kterou mají delší dobu na skladu, je dost velká šance, že to proběhlo nějakou sběratelskou bukkake párty... Bacha na to... Kamel je už snad dost ponaučen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
V 15. 6. 2021 at 9:53, Kamel napsal:

Objednaný Biomutant přišel vinou pošty zřejmě dost na tabák. Edici sem tedy okamžitě posílal zpět a už 14 dní se s nima handrkuju o vrácení peněz. Řekl bych si, že xzone nebude dělat problémy, ale 14. den čekám a píši emaily a xzone ne a ne komunikovat.

zrovna sběratelka Biomutanta mi přišla z Xzone luxusně zabalená v ještě jedné větší pevné krabici s výstelkou, doručeno přes Zásilkovnu, Českou poštu už jsem dávno odepsal

____________

 

Herní obchody JRC mění majitele

https://www.eurogamer.cz/articles/2021-07-12-herni-obchody-jrc-mni-majitele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Tak přispěju troškou do mlýna, tentokrát  ne přímo eshopem, ale zásilkovnou. 

Do minulého měsíce bez problémů. Vše ideál. Ale pak to začalo. Na jednom výdejním místě se řidič zastavil pro balík co jsem odeslal až za čtyři pracovní dny...

 

Z osmi balíků co mi bylo během teho posledního měsíce doručeno mi sedm přišlo až druhý pracovní den poté, co ho předchozí den ráno kolem osmé oskenovali na doručovacím depu. A pokud se jedná o pátek čekání celý víkend nepotěšilo. A vždy se mi v aplikaci nebo na webu objevilo, že už se balíček veze ten den k doručení. Čekal jsem celý den, nic, pořád že se veze k doručení a večer mi naskočila notifikace že je přijat na doručovacím depu. 

No a dneska mne taky potěšili. Balíček s death stranding z xzone přijali na depu v pátek ráno. No a ani dneska ho nedoručují. Přitom v pátek bylo v apce znovu uvedeno že už ho doručují. Výdejní místo je poloprázdné, takže to není tím že by bylo plné nebo zavřené. 

Měl jsem cestu okolo Zlína, říkám si zavolám na infolinku s tím že si balíček vyzvednu přímo na depu. Ale prý to nejde...

Prý je už od pátku naskenovaná jako k doručení. Ale fyzicky je nejspíš na depu. Elektronicky někde v éteru. No a oni večer, až se jim vrátí všechny auta znovu skenují zásilky. Takže by mi ji nevydali dřív než večer. Ale. Večer mají pro veřejnost jen do 17:00. A pokud by skenovali později, dneska by mi ji nevydali. A ptoze by tam byla změna doručení měli by prý další den na jeho změnu. Takže i kdybych dneska požádal o změnu doručení, tak bych si ji mohl vyzvednout nejdřív ve čtvrtek...

Takto vím, že dneska zásilka doručena nebude. Ale je na ní už dána urgence že by měla být doručena ve středu...

Ve výsledku mi už připadá víc spolehlivá, a to jsem nemyslel že někdy napíšu, Česká pošta. Přijde mi jakoby si poslední dobou zásilkovna ukousla veliké sousto a není schopna aspoň v mém okolí normálně fungovat. A pokud sa tak jebe teď, tak nechcu vidět jak bude doručování vypadat před vánocama, a kor když bude znovu lockdown

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska pokračování se zásilkovnou. Ráno jsem jim volal na infolinku s tím, kdy mi zásilku hodlají dodat. Prý první pokus byl v pondělí. A na mou otázku proč se tedy notifikace v apce měnily v pátek, kdy mi dle nich zásilku nedoručovaly (ony, jako ty pýče ze zásilkovy - pzn. pro grammar nazi) a v pondělí, kdy mi ju údajně doručovaly tak se neměnily, mi neodpověděly.  Ale že prý je zásilka u kurýra na rozvozu.

Volal jsem na infolinku před chvilkou a bylo mi zděleno, že dneska zásilku nedoručují, na urgenci z pondělí nemají z depa Zlín odpověď a že mám ještě počkat...

Byl jsem zlý a hovor ukončil.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska skočilo trápení se zásilkovnou. Když se ráno stav zásilky nezměnil, volal jsem opět na infolinku. Baba mne už poznala po hlase. Prý už dostaly odpověď ze zlínského depa a zásilku budou příští týden doručovat...

Tak jsem babě oznámil, že věc už řeším s eshopem a že ten mi objednávku poslal znovu přes poštu. S tím, že jsem s eshopem domluven, že mám přebrat tu zásilku která ke mne dorazí dřív. A že jsem zvědav, jak tyto nervydrásající dostihy mezi zásilkovnou a českou poštou dopadnou. Zásilkovna měla týden náskok, ale pošta prý stávkuje. No baba říkala že to chápe, ale že dřív než příští týden zásilku od nich mít nebudu. Říkám jí ok, to bude ale srandovní nadpis článku či reportáže o tom, že stávkující pošta předběhla zásilkovnu o vícenež týden. Tak jsme se rozloučili s tím, že ji zítra budu zase otravovat.

A světe a medvěde div sa. Dneska kolem čtvrté smska, že zásilka je uložena v zboxu :D a v ten moment aj změna v apce a zásilka byla doopravdy v zboxu. A už je i u mne :D

 

Takže poučení i pro ostatní. Otravujte baby na infolince, pište mejly, otravujte je až budou otráveni a začnou fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak nám židovaté jrc po změně majitele ještě více židuje, milý pane.

Pamatujete na Trade in akce, kdy jsme mohli koupit novou hru v day one za 1 Kč? Tomu je již konec. Teď mají Trade in akci, kde doneseš 2 hry v minimální bazarové hodnotě 500 Kč a teď se všici chytněte prkýnka na haj zlu....Dostaneme slevu 300Kč!!!!!!!! :D :D

Mé propočty říkají, že lepsí si nechat 2 hry a sehnat hru o těch 300 levněji v jakémkoli jiném eshopu :D...

Ach to židjrc...Ať pak nefňukají, že zlý hráči u nich nechtějí nakupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Kamel napsal:

Tak nám židovaté jrc po změně majitele ještě více židuje, milý pane.

Pamatujete na Trade in akce, kdy jsme mohli koupit novou hru v day one za 1 Kč? Tomu je již konec. Teď mají Trade in akci, kde doneseš 2 hry v minimální bazarové hodnotě 500 Kč a teď se všici chytněte prkýnka na haj zlu....Dostaneme slevu 300Kč!!!!!!!! :D :D

Mé propočty říkají, že lepsí si nechat 2 hry a sehnat hru o těch 300 levněji v jakémkoli jiném eshopu :D...

Ach to židjrc...Ať pak nefňukají, že zlý hráči u nich nechtějí nakupovat.

UltraŽidJRC ještě že jsem tam nekoupil zatím nic ,dobre tohle vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho tu už nebylo zmiňováno židovství JRC...a tak aspoň přihodím novinku.

Objednal sem u nich Xbox Series X Halo limitovanou konzoli a v úterý jsem dostal potvrzení rezervace a zprávu ať jen čekám na termín vyzvednutí, hezká zpráva od nich že? No a neuběhlo ani 24 hodin a střídala ledová sprcha s informací, že zlý Microsoft se vykakal na českého zákazníká a oni žid jrc za nic nemožou... Na FB v různých skupinách se nás sešlo fakt moc hráčů plakajících nad lotry z českého Microsoftu, bo ta limitka se nikde jinde nedá sehnat.

Napsal sem ošklivé emailu těm bubým židovějcům a dostal odpověď, jakože služně řešeno mi za nic nemožem, sori kamel a nasjat...

Su rozlobené na Microsoft, že se vykakal na čecháčky a zároveň oprávněně i neoprávněně na jrc, bo to už je za poslední roky ani nevím kolikáté storno objednávky...

A takto sem se chtěl vyblejt z rozhořčení, bo su stále fanoušek Halo a limitovanou konzoli bych uvítal...

Co je zarážející tak na Slovensku prý tyhle problémy údajně nemají, ale to jedna paní povídala strejčkoj v čekárně na třetí dávku vakcíny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si naivka Kamel😄 snad si nepočítal s tím, že tahle limitovaná edice bude i u nás. A kor od Žiďáků z JRC za 13500,- Kolega z práce si ji predobjednal hned jak byla v nabídce a dostal stejné výstižně lejstro z Jrc jako ty. První mail konzole v rezervaci a další den sorrac nemáte nárok. Ale nedivím se, že spousta lidí je nasranych. Museli vědět v JRC že ta konzole ani nedorazí, když byla během chvíle v Evropě pryč v předobjednávkach.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu